Wpis z mikrobloga

Do cholery jasnej, gdzie się ma człowiek ubierać jak zarabia więcej niż minimalna, a mniej niż średnia?

Pójdziesz do takiego H&M czy C&A, wydasz pół tysiaka i masz 2x spodnie, bluzę, dwie koszulki, koszule i tyle. Do tego nie muszę mówić jaka jest trwałość tych ubrań, kilka prań i się robią jakieś kulki na bluzach i koszulkach, kolor się spiera , itp. itd.. I w ten sposób mam w cholerę ubrań do chodzenia po domu czy do grzebania przy aucie xD

Po szmatexach chodzić? Czy można tam coś znaleźć dla mężczyzny? Ostatnio byłem w takim blisko mnie to były same rozmiary jak dla angielskich grubasów, może w innych dniach jak jest drożej to jest łatwiej coś znaleźć?

Jakieś doświadczenia?

#ubierajsiezwykopem #niebieskiepaski #pytanie #kiciochpyta
LajfIsBjutiful - Do cholery jasnej, gdzie się ma człowiek ubierać jak zarabia więcej ...

źródło: comment_1615726269ywZDxClDfBxpU9ngtnnYaX.jpg

Pobierz
  • 9
@LajfIsBjutiful: kiedyś ubierałem się w top-secret, t-shirty za 10 zika, marynarkę dostałem za 70zl. Później robiłem zakupy w Cropp/house na wyprzedażach dostałem kilka par spodni za 30zl. Ale teraz ubrania są tak kiepskiej jakości, że takie spodnie za 30zl rozpadną się maks. po 4-5 praniu.

Czasami można też dostać coś tanio w dyskontach aucha/Carrefour itp. ale zwykle tam ubrania niezbyt dobrze pasują na kogokolwiek, więc trzeba mieć farta. Jak jesteś dużym
@LajfIsBjutiful: Ubieram się wyłącznie na vinted i w lumpeksach od bardzo, bardzo dawna. Jak najbardziej się da, trzeba tylko znać dobre lumpy i mieć czas na przekopywanie się przez górę śmieci na vinted. Jeśli chodzi o lumpy, to polecam grupy lumpiarzy na fb, czasem polecają dobre miejscówki