Wpis z mikrobloga

Rodzinne spotkania to XD siostra cioteczna wczoraj robiła aferę o to, że wróciła do pracy do biura po długim czasie i siedziała z jedną dziewczyną, która widziała pierwszy raz i że ONA MIAŁA CZELNOSC się do niej nie odzywać przez cały dzień, że jak to tak, że przecież ona ma o wiele większe doświadczenie i powinna jej się pytać o coś, że jakaś rozmowa powinna być itd. A że następnego dnia to już TOTALNE ZLEKCEWAZENIE bo wzięła sobie słuchawki i pracowała słuchajac muzyki czy coś XD i że ona jak przychodziła na początku to była miła życzliwa i takie #!$%@?, jakby nie rozumiała, że nie każdy musi mieć taki charakter zeby się z kimś integrować i przychodzi do pracy żeby zrobić swoje i to nie jest nic złego. Myślę, że no faktycznie może trochę bucowato, ale po #!$%@? się spinać ze ktoś taki jest, jesli i tak prawdopodobnie ma #!$%@? skoro nawet z Tobą nie gada o dupie Marynie XD
#logikarozowychpaskow #pracbaza
  • 88
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Negatyf: ok b00mer to weź tam sobie zagaduje te karynki w czasie pracy, a ja jednak wolę słuchać muzyki zamiast #!$%@? 3 po 3 i robić swoje ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Antlioon Same incele, introwertycy. Miałem pod sobą 20 osób i żadna nigdy nie założyła słuchawek w czasie pracy. Chcesz posłuchać? Zrób to po pracy. Każdy pracodawca ma swoje zasady.

Czy jeśli nie masz słuchawek to jest równoznaczne z zagadywaniem do karynki? Nie wychodź że swojej piwnicy XD
  • Odpowiedz
@Negatyf: Ale serio ograniczony. Przecież są różne charaktery pracy i różne zadania. Ja jak mam do zrobienia coś, co wymaga skupienia albo jest to upierdliwe, schematyczne zadanie gdzie jest dużo klikania i jest tego dużo do zrobienia to nie mogę sobie pozwolić na kontakt społeczny, na patrzenie jakiego kto mema znalazł, co kto robi w weekend albo na odpowiadania na pytania dot. pracy nawet. Zwykła rozmowa 2 pracowników może zwyczajnie mnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
@Negatyf: Pudło panie Janusz. Nie jestem ani incelem, ani introwertykiem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Za to Ty pewnie to ten typ człowieka który w trakcie pracy przylazi i #!$%@? coś nad uchem, albo jakiś hehe mega śmieszny żarcik zarzuci na rozluźnienie sytuacji. No głównie to takich ludzi w życiu unikam bo mi #!$%@? zenadometr, a tego nie lubię.
  • Odpowiedz
Jeśli nie umiesz się skupić w inny sposób niż założenie słuchawek to nie wróżę sukcesu.


@Negatyf: Widać, że nigdy nie pracowałeś umysłowo. Pewnie dlatego też nie rozumiesz jak można nie rozmawiać z ludźmi podczas pracy.
Jak ktoś stoi albo siedzi obok i gada o pierdołach co chwilę cię zagadując to może być to problem. Słuchawki to sygnał, że nie chcę rozmawiać a do tego tłumią otoczenie.
  • Odpowiedz