Wpis z mikrobloga

@smutny_kojot: nie płaczą tylko dają info. wykopki dali im nauczkę, hugoliny pozamykali się i już nie szczekają (szczególnie łysy), lekcja kultury i zasad udzielona. a ty byś oczekiwał niewiadomo czego
  • Odpowiedz
Czy wydarzy się coś, co odciśnie na ich biznesie piętno, coś obok czego nie przejdą obojętnie? #!$%@? memy z wklejoną mordą #mistersoperfect nic nie zmienią w ich życiu, za tydzień czy dwa zapomnicie a ich lewy biznes będzie się rozwijał w najlepsze, zupełnie jak willa Karpatia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

UWAGA! instagram mumme_pl znow aktywny. mial byc ban i jest dupa. podajcie dalej i zgalszajcie!


@transerfer:
No
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: A czego więcej oczekujesz? Link do pranamatu zniknął z jej instagram + przez dłuższy czas sklep nie działał czyli straty finansowe ponieśli. Jak ktoś wyszuka ich nicki w google to zobaczy, że to są oszuści z fejkowymi lajkami. Myśleli że wrzucą jakieś gówno na instastory i to zniknie za 24h a okazało się, że te filmy będą jeszcze hulać długo po internecie w miejscach gdzie nie mają pojęcia jak
  • Odpowiedz
w miejscach gdzie nie mają pojęcia jak zablokować komentarze xD


@Tommy__: Czyt. w miejscach gdzie nikt nie zaglada.

I przestancie mi odpisywac, czego ja oczekiwalem. To nie ja tylko ludzie rozpetujacy te gownoburze czegos oczekiwali i nie mow mi, ze sa zadowoleni z efektu.
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: jego wizerunek sam wystawił na Insta, facebook. Oni udają/czy są (niepotrzebne skreśl) internetowych lokalnych celebrytów.
Więc to nie działa już jako osoby prywatne. Mogą skoczyć na pendolindo.
A jak jakiś mem był za ostry to od tego jest moderacja.

Na dodatek Janusze skandalicznie się zachowywali, poniżali człowieka, babka jakieś życzenie śmierci na FB.
Straty finansowe? Trzeba wiedzieć co się mówi w internecie, firma nie będzie sponsorowała chamskich zachowań bo sama straci na
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: na ziemie to ty jesteś sprowadzany, sam sobie przeczysz:

"Link do pranamatu zniknął z jej instagram + przez dłuższy czas sklep nie działał czyli straty finansowe ponieśli. Jak ktoś wyszuka ich nicki w google to zobaczy, że to są oszuści z fejkowymi lajkami. "

a wyżej napisałeś, że wykopki jajco im zrobiły LOL
"Strona działa, insta działa,
  • Odpowiedz
@transerfer: Tu jest mój komentarz do sprawy sprzed paru dni, żeby nie było, ż jestem jakimś obrońcą Jaworskich. Ale za każdym razem, kiedy widzę, że reakcja przewyższa akcję, staram się reagować. Tym bardziej jeśli ta reakcja to prostactwo w najczystszej postaci. Wykopki znów przesadziły i uważam, że należy się prztyczek w nos. Jak widać po reakcji, okazał się być celny.
  • Odpowiedz