Wpis z mikrobloga

#legia #pomeczowadychamikiego

1. Brawa dla kibiców, najlepszy doping w lidze, konkurencji nie ma. Trybuna pod Torwarem wpisze się w najpiękniejsze momenty klubu
2. Czy my kiedyś stracimy normalną bramkę? Nie po jakimś absurdalnym centrostrzale, karnym z dupy, dziwnym rykoszecie? Cały mecz mamy przewagę, a niepotrzebnie tracę kolejne miesiące życia przez te nerwy
3. Straciliśmy dwa gole, ale ciężko obronę tu winić. Powiem więcej, Wieteska dziś jak profesor, brak Jędzy mu służy, bo wreszcie nie ma wątpliwości kto ma decydować o ustawieniu. Nie wiem czy zauważyliście, ale cały czas dyryguje linią obrony, podpowiada jak boczni maja się ustawić, wreszcie gra na miarę swojego talentu
4. Czy wie ktoś na jakiej pozycji Szabanow grał w przeszłości? Po dzisiejszym meczu ja go widze na defensywnym pomocniku za jakiś czas, miał pare bardzo fajnych zagrań i jak jeszcze złapie trochę ogrania to zacznie się marnować na tej obronie
5. Michniewicz znowu zastosował zmianę sposobu gry w trakcie meczu, wprowadził Gvilie, który miał trochę z przodu wprowadzić więcej opcji i znowu zmiana się udała. Przy czym nie uważam, ze Martins zagrał źle, ot inny moment meczu, potrzebny był inny typ zawodnika w środku
6. Slisz i Kapustka w szerokiej kadrze reprezentacji i jak jeden z nich nie trafi na zgrupowanie to się zdziwię. Kapustka dziś w ofensywie czarował, Slisz pewny, zwłaszcza w defensywie, jednak pare razy niepotrzebnie się zagotował. Trochę mi przypominał w tym wczesnego Antolica, który tez miał takie mecze, gdzie w pewnym momencie coś mu się przestawiało w głowie i zaczynał szukać pretekstu, aby dostać czerwoną
7. Lopes, Pekhart i Włodarczyk kompletnie poza grą dzisiaj, zagrali na podobnym poziomie, nawet nie wiem czy za taki występ powinno się im ocenę wystawiać. W sumie to nawet nie wiem kto z nich grał, a kto siedział na ławce
8. Przy czym małe usprawiedliwienie dla Czecha, podobno cały czas gra na lekkiej blokadzie i gdyby był lepszy wynik to raczej by dziś nie wszedł
9. Dziś było jedno podanie w światło bramki Boruca, po którym ktoś z ławki zrobił niezły wykład Juranovicowi. Więcej takich zagrań nie było w tym meczu, reprymenda zadziałała
10. Nie mogłem pominąć występu Mladenovica, rewelacja, dobrze, ze Serbia nie awansowała do EURO, to daje nam szanse, aby go utrzymać w drużynie na kolejny sezon. Pan Piłkarz, dośrodkowuje z taką pewnością jak pijany Żewłakow wbija się samochodem w autobus. Szkoda, ze go zabraknie na Zagłębie, ale rozumiem decyzje o kartce, będą ważniejsze mecze
  • 3
@miki4ever: mnie w sumie boli, że nie potrzeba na Legię żadnej taktyki poza autobusem, bo bramki same się rywalom strzelają.
Znowu brak udanych strzałów z dystansu.
Czesław też powinien powiedzieć paru graczom by po prostu strzelali jak jest szansa w polu karnym, po co próbować wjeżdżać z piłką do bramki albo kiwać do lepszej pozycji?
@Gall1916: Tak, przegapiles kolejne zdanie:

W sumie to nawet nie wiem kto z nich grał, a kto siedział na ławce


:)

@thority: To mi sie u Slisza podobalo, ze nie bal sie uderzyc, tak samo jak byl wolny, to wzial pilke i nie dal nikomu innemu strzelic. Proby marne, ale plus za to, ze przynajmniej probowal, reszta faktycznie czasami za bardzo kombinowala, tak jak napisales