Wpis z mikrobloga

via Android
  • 4
@Indyjskiziomek Powiedz mi że sam dla siebie robisz 6 różnych rolek, jedne z małżą, jedne z krewetką, jedne z kalmarem, jedne z osmiornicą, a ostatnie z tatarem z łososia. A no i po drodze opalasz węgorza i kosztuje Cię to 30zl xD I jeszcze robisz to w godzinę xD
Wiem że się da, nawet mam jakieś źródło do pobierania lekcji (i to taka liga że ho ho), ale musiałbym spędzić dziś pewnie
via Android
  • 0
@NaglyAtakGlazurnika Sprawdzałem dziś też, ale słabe menu moim zdaniem.
Jak ktoś ma same zwykłe rolki to nie budzi mojego entuzjazmu. A tak nic odkrywczego. A to w końcu sushi - ryż ten sam, ryba ta sama, więc nic ciekawego tak w smaku nie znajdę. A szukam zawsze czegoś nowego.
via Android
  • 1
@Iudex Sprawdzone. No cholera dobre to. Zawsze kupują mnie takie skladniki jak ośmiornica czy przegrzebki i ttm razem nie było inaczej. Petarda, bardzo polecam taki zestaw.
@Indyjskiziomek: tego łosia to gdzie kupujesz, żeby się nim nie struć na surowo? Wiem, że kiedyś był w magnolii niby dedykowany do jedzenia na surowo ale jak raz nigdy nie udało mi się trafić na świeżego. Co z kalmarami i małżami? Też masz jakieś sprawdzone źródło?