Wpis z mikrobloga

Pytanko mam do was wykopki w okolicach 30lat.
Najpierw małe tło. Zawsze byłem identyfikowany jako przegryw w ciagu 15 sekund. Nie wiem po czym. Ryjec czy po prostu mam taka aure nie wiem. W szkole byłem lekko prześladowany ale z racji tego ze duży zawsze byłem to raczej były to jakies słowne wyśmiewania albo jakies zarty z chowaniem tornistra (lol). Jednak nigdy nie czulem jako ofiara etc. Nawet pewnego dnia poszedlem sie przetestowac czy nie jestem jakims psycholem skoro nie potrafie sie uzalac nad soba (czasy emo). Nie jestem.
W kazdym badz razie mialem latke loosera i zadne dziewczyny nie chcialy ryzykowac reputacji i miec cokolwiek wspolnego ze mna. Mi to było obojetne bo 2 razy dziennie na recznym to takie minimum i nigdy nie czulem silnego pociagu segzualnego. W sensie czulem ale tylko przez chwile bo za chwile koń zwalony i spokoj.

Szkoła sie skonczyla. Poszedlem do roboty. Wiekszosc swojego czasu pracowalem. Troche gralem w gierki komputerowe. Troche rozwijalem skilla i rozne nudne hobby (mrowki, astronomia). I tak czas lecial spokojnie z jednym wyjatkiem gdzie mialem powazny wypadek w robocie ktory troszku mi #!$%@? psyche i rok czasu sie skladalem do kupy (zdezenie czolowe dwoch tirow). Snilo mi sie to co noc kilka dobrych miesiecy. Ale to w sumie taka dygresja tylko bo nie jestem kaleką czy cos, czasami mam tylko koszmary (snia mi sie te #!$%@? swiatla bo to o 4 rano sie stalo)

Lecial sobie czas spokojnie dosyc samotnie do mojej 30. Ale od jakiegos czasu odpieram zmasowane ataki samotnych mamusi. Dlatego mnie to zainteresowalo czy inni "umiarkowani przegrywy" tez doswiadczaja doslownie ataku samotnych mamusi? Sa dni ze nawet cztery rozne mamusie mnie zaczepiaja. W sklepie gdzies mi swoj numer wciskaja. Gdzies tam na miescie specialnie przechodza tak blisko by sie "obetrzec" i poznien sie obracaja usmiechniete etc itp.
Kiedys sie smialem jak czytalem sformulowania "niechciana atencja" ale dzizas chrajst to jest wlasnie to czego teraz doswiadczam. Bo dla mnie takie mamusie w skali atrakcyjnosci jako partner zyciowy to maja oceny typu -2/10. Czemu -2? Bo sa zerami i maja jeszcze dwa minusy typu michalek i przemuś. Moglbym napisac czemu nalezy unikac single mamusi jak ognia ale w internetach to sa cale ksiazki na ten temat.
Moze napisze jeszcze ze ja nie jestem atrakcyjny seksualnie. Jedyne co to to, ze jestem wysoki (186). Ale jestem dosyc nalany (gruby). Wlosy siwe i zakola az do dupy w co nikt mi nie wierzy dopuki nie pokaze plecow lol.
Uprzedzajac pytania skad wiem ze to samotne mamusie. Bo sie kilka razy zainteresowalem iwszystkie byly dzieciate. A skad one wiedza by do mnie uderzac? Nie wiem. Moze uderzaja do kazdego. Ale raczej to cos we mnie. Bo wszystkie babki jakby sie zmówiły i ledwo sie przywitamy i już odrazu "Mariuszek" do mnie kazda jedna. Normalnie jakby mialy swoja babska siec mozgow i mialbym tam moja fotke z tagiem Mariuszek Frajer. Lol.

Aha. Normalne niedzieciate laski dalej unikaja mnie jak ognia.

Czy ktos ma podobne doswiadczenia? Czy ta atencja sie niedługo skonczy? Czy moge cos zrobic by nie zwracac na siebie uwagi single mamusi a jednoczesnie zostawic sobie jakas szanse na poznanie normalnej ròżowej?

#rozowepaski #przegryw
  • 8
Najpierw małe tło. Zawsze byłem identyfikowany jako przegryw w ciagu 15 sekund. Nie wiem po czym


@sathill: to widać, postura, zachowanie.

czy inni "umiarkowani przegrywy" tez doswiadczaja doslownie ataku samotnych mamusi?


Nie wiem bo nie jestem umiarkowany, ale zakładam że jak ktoś wygląda jak ciapa ale widać ze jest troche ogarnięty na zasadzie praca/dom/mieszkanie to jest to wabik na mamuśki szukajace betabankomatu
@regal20:
Haha.
Najlepsze jest to, ze myślalem to samo jak czytalem wysrywy młodych panienek o "niechcianej atencji". "Farmazony i urojenia" słowo w słowo. Nie bede cie przekonywał bo sam bym nigdy nie uwiezył w takie teksty ale tak jest.

@prze-prze-przegralem:

wygląda jak ciapa ale widać ze jest troche ogarnięty na zasadzie praca/dom/mieszkanie to jest to wabik na mamuśki szukajace betabankomatu


To chyba strzał w 10. Nic innego jak ciapa z