Wpis z mikrobloga

#carnivore #keto DZIEŃ 15

Dziś bez opisu samopoczucia, mam okres przez co czuje się lekko nie tak, więc ominę kwestię samopoczucia i spuchnięcia.

Na talerzu: ribeye stek (już z wyższej półki, dziś kupiłam mięsiwo lepszej jakości i przy tym postaram się zostać). Sól, pieprz, jedna strona nasmarowana chipotle chilli w poście, patelnia grillowa. Do tego 5 kawałków boczki, też już takiego lepszego.
Co do tłuszczu to wzięłam sobie jedną radę od pewnego Mirka do serca. Najpierw kaczy tłuszcz, a potem masełko i polewanie nim mięska.

Zmieniam sklep, nie jest to tanie i średnio tanie. Po prostu drogie, ale obecnie wszystkie pomniejsze sklepy mięsne są zamknięte. Zakupy zrobiłam w Mark&Spencer.

Kontrolne ważenie za tydzień, po okresie. Kolano mi siadlo, niepotrzebnie poszłam biegać z moją obecną wagą. Trzeba było zostać przy spacerach. Na szczęście z 2tyg otwierają baseny, nie mogę się doczekać ()
Jagoo - #carnivore #keto DZIEŃ 15

Dziś bez opisu samopoczucia, mam okres przez co cz...

źródło: comment_1615646469IgR5DzQvfJP59S7cQOdQ2o.jpg

Pobierz
  • 28
@chef_r2r mówię że jestem na keto, choć i tak suszą mi za to głowę. Ogólnie siedzę cicho po 80proc moich znajomych to weganie. Mam tylko jedną osobę po mojej stronie, która interesuje się tematem. Na szczęście z tą osobą mieszkam więc jest mi łatwiej. Ale tak to siedzę cicho hahahaha
@Jagoo: 80% mojego miasta to weganie (Brighton&Hove) wiec rozumiem Cie doskonale...chociaz jak rozmawiam z ludzmi to malo kto wie co to jest keto a po dostarczeniu informacji maja taka sieczke w glowie ze jak tak mozna funkcjonowac :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jagoo: Już jak biegasz i masz problemy z kolanami, to gorąco polecam się zainteresować techniką - pogooglaj o POSE. Mówię to jako osoba, która co pół roku latała do fizjo z pomniejszymi kontuzjami kolan i stawów skokowych.

Filozoficznie to bardzo podobne do carni / keto ( ͡° ͜ʖ ͡°)