Wpis z mikrobloga

#wyznaniezdupy #starosc
W ogóle przychodzi taki wiek, że:
- W dupie się ma FameMMA i nie oglądało się ani jednej walki
- Kononowicz kojarzy się tylko z patusiarnią na którą szkoda prądu w gniazdku - nie oglądasz
- Wykopowe aferki czyta się z czipsami - ale samemu już nie nakręca
- Nie znasz 60% osób, o których piszą wykopki

  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dzaa88: ja mam na odwrót. Jako nastolatek uważałem, że jestem ponad to: oglądałem ambitne kino, czytałem o filozofii, słuchałem niszowej muzyki. W okolicach 30 zaczalem oglądać warsaw shore, fame mma i grać na plejce i #!$%@? #!$%@? bardzo mi z tym dobrze xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dzaa88: same herę ziomuś :) dużo tagów na czarnej, w domu od kilku lat bez tv, jakbym spotkał jakiś aktualnych celebrytów to by się #!$%@?łi że ich nie poznaje, a ja po prostu leje na to wszystko łącznie z pisem, tylko szkoda mi trochę tego polskiego #!$%@?
  • Odpowiedz
Kononowicz kojarzy się tylko z patusiarnią na którą szkoda prądu w gniazdku - nie oglądasz


@Dzaa88: jakbyś faktycznie był tak stary i zmanierowany, jak uważasz, to byś Konona kojarzył z wyborami w 2006, a nie jakąś patusiarnią :).
  • Odpowiedz
@Dzaa88: za ja od 10 lat mam #!$%@? na wszystko i wszystkich. Zajadam chipsy i czasami pooglądam jakieś afery, strajki, protesty, mając to wszystko gdzieś( ͡° ͜ʖ ͡°) wspaniale się żyje
  • Odpowiedz