Wpis z mikrobloga

Moja babcia ma stary telefon stacjonarny i płaci duże kwoty za abonament (ostatnio było prawie 90zł, jak ktoś dzwoni z komórki jej nalicza opłaty). Da się przenieść numer stacjonarny z orange na kablu na karte sim? W play widziałem ofertę z przeniesieniem numeru za 15zł miesięcznie bez limitu. Najważniejsze jest to, aby numer został ten sam, bo ma go od wielu lat i warunkiem koniecznym jest ten sam numer.

#gsm #telefoniakomorkowa #orange #play #telekomunikacja #telefony #operatorzykomorkowi
  • 12
@januszek19: przykładowo w Play w ofercie stacjonarnej dostajesz normalnie kartę SIM, tylko jej logowanie jest ograniczone do tych stacji, które obsługują adres podany w umowie (karta nie zaloguje się do sieci w innej lokalizacji), na tym polega stacjonarność w przypadku karty SIM. Możesz przenieść dotychczasowy numer do nowego operatora, liczy się to, żeby numer był z zakresu numeracji dla usług stacjonarnych (numer stacjonarny możesz przenosić tylko w ramach ofert stacjonarnych, a
@januszek19: Podejrzewam, ze mozesz dostac od operatora w ramach umowy telefon "stacjonarny" z slotem na karte sim, widzialem takie modele do kupienia, masz normalnie fizyczny telefon na biurku z guzikami, sluchawka. Zobacz do linka ktory dostalem w plusie, widac, ze to jest sluchawka bezprzewodowa biurowa, z podstawka ktora dziala jako ladowarka, wiadomo, ze nie wyjdziesz z nia na miasto.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@januszek19: ja u babci włączyłem ofertę T-mobile stacjonarny (opcja nie jest dostępna na stronie), i został właśnie przeniesiony z analogowego pots na taki stacjonarny SIM. Aparat kupiłem na olx Huawei TD30 I jest ok