Wpis z mikrobloga

co cię obchodzi, co on zrobi z tymi pieniędzmi? Będzie chciał #!$%@? to #!$%@?


@stuparevic: ja płacę to mnie obchodzi, powinien nic nie dostać. a prokurator - do wydalenia z zawodu za narażanie finansów państwa.
  • Odpowiedz
@karol1213: Może jego życiowym marzeniem było #!$%@?ć cały swój hajs na wódkę, dziwki i mefedron i skończyć żywot zaszczanym na działkach pod Zgierzem ale państwo mu odebrało tą możliwość, to niech teraz płaci, #!$%@? nam do tego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Wykop to czasami szczyt absurdu. Gość przesiedział najlepsze lata swojego życia za coś czego nie zrobił, a wykopki o tym że przepie*doli ten hajs i będzie szukał pomocy xD Należy mu się i oby przewalił na dziwki i koks. Może choć wtedy zazna trochę szczęścia.
  • Odpowiedz
@karol1213: jak za parę lat on to wszystko #!$%@? i będzie zbiórka na niego to chętnie wpłacę. Tyle mogę zrobić dla tego człowieka.
  • Odpowiedz
Banke pewnie by #!$%@? ale 13?


@cezarcezik: #!$%@? mozna KAZDA kase. A jak sie zyje ponad stan to i dlugo to tez nie zajmie. Kupujesz mega drogi dom, samochod, sluzba, panienki, koks, alkohol i kasa schodzi. A pozniej nie ma za co tego utrzymac, sprzedajesz, trafiasz na bruk. DUZĄ kasa trzeba zarzadzac z glowa, milionerzy z przypadku rzadko to potrafia.
  • Odpowiedz
@karol1213

To będzie piękny przykład jak pieniądze zniszczą człowieka xD stawiam że za 10 lat będą artykuły o tym człowieku że przegrał życie i potrzebuje wsparcia bo mieszka na działkach #polska


W tym wypadku można śmiało powiedzieć "te pieniądze po prostu mu się należały".
  • Odpowiedz
@karol1213: Jakby się chociaż zainteresował jego sytuacją to byś wiedział, że już ma jakiś interes i sobie nawet bez tego odszkodowania dobrze radzi.
  • Odpowiedz