Wpis z mikrobloga

Kontrakt na 127 tys dolarów podpisuje w takim stroju: Buty Airwalk Air1, Skarpetki: Under Armor, Spodenki: no name z TaoBao, Polówka: no name z Taobao, zegarek: Fossil fs5279, Plecak: Samsonite RED. Podczas ostatniej gunfoburzy z moim udziałem, grubo ponad 5 tyś wykopków stwierdziło że moje obudowy do telefonów są dziecinne i wieśniackie i nie powinienem ich zabierać na pertraktacje z kontrahentami ponieważ prezentuje się z nimi nieprofesjonalnie i niepoważnie. Każdy wie że aby odnieść sukces w biznesie lub na giełdzie należy działać dokładnie na odwrót niż wykopki radzą. Więcej zdjęć w komentarzach. Pozdrawiam serdecznie.
#tosachiny #pracbaza
LuckyStrike - Kontrakt na 127 tys dolarów podpisuje w takim stroju: Buty Airwalk Air1...

źródło: comment_1615621146b07RPvRtdlPAqOk4qugjO5.jpg

Pobierz
  • 360
  • Odpowiedz
"kontrakty" na >100k zł/usd to ludzie (np. kontrahenci na JDG) podpisują kurierem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przykład: 3 letnia umowa ze stawką 10k miesięcznie już nie brzmi tak hucznie jak u OP-a ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dodo_: to nic w porównaniu z programistami za 15k miesięcznie jakich tu pełno
  • Odpowiedz
Kontrakt na 127 tys dolarów


@LuckyStrike: P O T Ę Ż N Y biznesmen. Wiesz, że takie kontrakty to ma pierwszy lepszy januszex?


grubo ponad 5 tyś wykopków stwierdziło że moje obudowy do telefonów są dziecinne
  • Odpowiedz
Kontrakt na 127 tys dolarów podpisuje w takim stroju: Buty Airwalk Air1, Skarpetki: Under Armor, Spodenki: no name z TaoBao, Polówka: no name z Taobao, zegarek: Fossil fs5279, Plecak: Samsonite RED


@LuckyStrike: to źle czy dobrze? Bo nie wiem o co chodzi :-P
  • Odpowiedz
@InsaneMaiden: chodzi o to że jakis typiarz z tagu ##mistersoperfect zgarnął cały atencyjny hejt na wykopie więc musiałem odwalić jakąś aferę aby o mnie nie zapomnieli. Wszystko przebiegło zgodnie z planem. Mission complete
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: > W garniturach to chodzą agenci ubezpieczeniowi, pracownicy banku itp. niewolnicy.
Haha, też to już dawno zauważyłem. Dress code obowiązuje ludzi, którzy podlegają ocenie przez swoich szefów i właścicieli firm, więc muszą się dostosować. Gdy ktoś jest sam dla siebie szefem to ubiera się jak chce i ma #!$%@? co pomyślą o nim inni. Miałem raz szefa, milionera właściciela kilku dużych firm, który w dresach sobie przychodził do biura
  • Odpowiedz
to nic w porównaniu z programistami za 15k miesięcznie jakich tu pełno


@LuckyStrike: Tak na prawdę, nie hejtuje. Kontrakt jako własny produkt/biznes a świadczenie usług to niebo a ziemia. Zazdro.

Doczepiłem się jedynie tego, że sugerujesz że to za duże kwoty na koszuklę polo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz