Wpis z mikrobloga

Mam 2 pytania:

1. Czy to dobry pomysl zeby łączyć amfetamine albo podobne stymulanty oraz dodatkowo alprazolam/diazepam?
2. Czy to dobry wybór dla neurotyka tzn zaczac to jesc by ogolne pozbierac sie i zalatwic wiele zaleglych spraw w mozliwie krotkim czasie?
3. Czy kupowanie amfetaminy w Polsce jest legalne? Mam na mysli pojedyncze dawki lub kilka na wlasny uzytek.
4. Jesli jak wyzej jest legalne, to gdzie kupic?

Jesli nie legalne to pewnie pomysle nad jakimis przedtreningowkami typu stary NOX PUMP bo mam wrazenie ze to bylo to samo co amfetamina praktycznie albo chociaz tak rozumiem dzialanie amfetaminy opisowo.

#narkotykizawszespoko #psychiatria #przegryw
przegraIem_zycie - Mam 2 pytania:

1. Czy to dobry pomysl zeby łączyć amfetamine al...

źródło: comment_16156033332cgiKEY8TaRqMOCqaX4Fft.jpg

Pobierz
  • 14
@cojestiksde: chodzi o to ze nie mam za duzo do stracenia a poziom stresu mnie przytlacza

Mysle ze jakies stymulanty sporadycznie czy cos zeby sie zmotywowac i ogarnac to co mnie dusi, zrobic porzadek wokol siebie, a z benzo jak bym zaczal to jesc to bym juz pewnie nie schodzil nigdy, tak juz na luzie ale z rozsadkiem zaspokajajac rosnaca tolerancje pozylbym 2-3 lata zanim padla by mi pamiec i reszta
@przegraIem_zycie: naprawdę nie. Zrób sobie kawę. Z benzo jest tak, że sobie niby planujesz, niby dzielisz i kombinujesz, a i tak kreatywnie czasu nie wykorzystasz, bo Cię nosi. Do tego następnego dnia możesz mieć niezły zjazd. Mądrzy z netu będą się mądrzyć, ale z autopsji gra nie jest warta świeczki.

Na tym raczej nie odetchniesz. Jak Cię kusi to spróbuj i zostaw. Dalej nie będzie lepiej.