Wpis z mikrobloga

Ej jak to jest? Nigdy nie wydarzyła się taka sposobność, nikt nie próbował przetłumaczyć Knurowi kim jest rudy i jaki ma w tym wszystkim udział? Czy wg. Was raczej polega to na tym że w jakiś sposób Knur jest bezradny, i mimo tego że brak mu kilku klepek zdaje sobie sprawę że z nimi nie wygra?
Ale serio. Zawsze mnie zastanawiało, że mimo tak wielu takich sytuacji jak ta co jest teraz pozostaje bez reakcji Knura. Nawet nie bezpośrednio, ale przecież dochodzą do niego a to listy z krematorium, z rossy czy innych pierdół. Patrzac na to wszystko to tam bez kitu oni są uzależnieni od tego latekstiarstwa.
#kononowicz
  • 6
  • Odpowiedz
@BomBom: Kto normalny przyszedłby osobiście do tego chlewu by tłumaczyć opóźnionemu knurowi, że jest wykorzystywany przez stalkera? Listy łatwo podważyć i odciągnąć uwagę maślanką.
  • Odpowiedz
@Mlotobrody: Ale nie o to mi chodzi. Przeecież tam serio kręciło się swojego czasu masa osób. Nie wierzę że nie trafiła się przynajmniej jedna której nie podoba się to co tworzy rudy.
  • Odpowiedz
@BomBom: Ale już mu tłumaczono. Fiodor zanim się sfrajerzył, to mu tłumaczył, mexyk mu tłumaczył, niemiecki mu tłumaczył i co? I przyszedł rudy 102, dał mu parę groszy i Ksiek o wszystkim zapomniał. Poza tym masz czysty przykład, jak to wygląda z ćpunem. Ksiek nagra godzinny materiał jaki to major zły i niedobry i wącha co raz gorzej, ale major zapłaci i już jest spokój.
  • Odpowiedz
@BomBom: Co do uzależnienia od lateksiarstwa, to pozwolili na to redaktorzy wchodząc we współpracę z tą mendą. Chyba tylko niemiecki nie ma nic wspólnego z tą rudą łajzą, a tak to każdy się z nim spoufalał.
  • Odpowiedz
@pampam2312: No tak, dlatego mnie to serio zastanawia i nie wierzę w to że nie ma nikogo kto chciałby chociaż konona odciąć od tej rudej gnidy. Ale może być jak mówisz, że facebooki w ogole nei wiedzą kim jest rudy
  • Odpowiedz