Wpis z mikrobloga

Hej guys!

Mini status mojego wyzwania od 9 k do 100k. Dzień 57.

Melduje, że stream jest wstrzymany na kilka dni. Siedzę na samym #alpp więc nic ciekawego się nie dzieje. Czekam grzecznie aż dostaniemy się do NASDAQ ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czasami zrobię jakieś kółeczko na 200-500 akcjach i to wszystko.

Na krypto poczyniłem niewielkie zmiany. Chwilowo wyszedłem z UNIFI i kupiłem kilka dni temu sporo #chz które zrobiło prawie 200% od tego momentu - mega fart :D trzymam dalej. Liczę na cenę w okolicy 1$.

Załączam mój aktualny stan z giełdy.

Udanego weekendu i do zobaczenia w poniedziałek! Cheers!

#gielda #mrfiemka #pennystock #otc
Fiemka - Hej guys!

Mini status mojego wyzwania od 9 k do 100k. Dzień 57. 

Meldu...

źródło: comment_1615568648ndLp2EaQs6gclASnMPbnyj.jpg

Pobierz
  • 16
@Kuklak: Nie chce doradzać i rzucać tu radami inwestycyjnymi, ale jak dla mnie to cena jest dalej atrakcyjna na wejście. Osobiście liczę, że wejście na NASDAQ wywinduje kurs o 100-200 % ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale wiecie jak jest. Równie dobrze może totalnie odwrotnie.
@Fiemka:

Nie chce doradzać i rzucać tu radami inwestycyjnymi, ale jak dla mnie to cena jest dalej atrakcyjna na wejście.

NASDAQ wywinduje kurs o 100-200 %


mam jedno pytanie, rozumiem że poza challengem kupujesz te akcje teraz też jeszcze dodatkowo, czy mimo tej atrakcyjnej ceny już nie kupujesz ?
@temp16: wyskoczyło do 8 z groszami, pojawił się offering na 6$ więc jebło jak to przy każdym offeringu no i potem poleciały techy w dół, ALPP razem z nimi. Potem wyszedł PR o NSDAQ ludzie sie nakrecili, ze to lada moment i jak było po terminie to zaczeli wyprzedawać bo sie czekać nie chciało. Teraz z dwa dni temu były jaja z tym fejkowym raportem i szortami. No lekko nie jest
@baetky: Nie tyle sami ludzie się nakręcili, co CEO na callu powiedział, że połowa lutego to taki najbardziej pesymistyczny scenariusz jeśli chodzi o termin uplistingu.
@baetky: Patrząc na to jak to #!$%@?ło wysiadłem przy $6, bo wyczuwam tu mocne sell the news po uplistingu, albo niecierpliwość inwestorów spowoduje sytuację, gdzie do uplistingu będzie potrzebny reverse split, co też raczej nie pomoże kursowi.
@temp16: no właśnie. Ciągle #alpp jest na ustach i dlatego liczę że gdy pojawi się NASDAQ to kurs wystartuje. Bo jest na to fejmik.

@JC97: Dobrze zrobiłeś :) Trzeba wiedzieć kiedy odejść od stołu. Ja nie potrafię.

@PISowski_inwestor: Nie mam już środków, a nie chce dorzucać więcej kasy na giełdę. Moja różowa by mnie chyba wywaliła z domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Robię jak mogę