Wpis z mikrobloga

sushitu


@styroslaw: Wybadam lokal z Armii Krajowej, bo Architektów to tak z 10km. Oh, sprawdziłem menu - nie powala, dość standardowe opcje.

@sailer: @syff: Jeszcze Maiko sushi jadłem.

Nie wiem czy mogę zrobić jakieś pełne podsumowanie, bo nie robiłem notatek, ani też nie zamierzam nigdy zakończyć tego testu xD Więc takie luźne przemyślenia na razie:

Po pierwsze uważam, że poziom Sushi w naszym mieście jest bardzo spoko, jeszcze (odpukać!)
@Iudex: ok, No ja akurat w sushi jestem tradycjonalistą. Dobre składniki, jakość wykonania i dobre połączenie smaków dla mnie jest ważne, niekoniecznie masło orzechowe i inne urozmaicenia.
Natomiast dziwi mnie zawsze wysoka ocena Sushi Corner. Nie jest złe absolutnie, ale tez nie wybija się niczym smakowo ponad mnóstwo innych spoza centrum, a znacznie tańszych.

Próbowałeś sushi na wprost pubu Kalambur?
@Iudex: nie wiem czy mają jakąś dostawę, bo sam odbieram, ale Sebi Sushi z Zakładowej jest kozak dla mnie. Smakowało nawet ludziom co nie przepadają za sushi, bo składniki naprawdę dobre i uczciwe.
via Android
  • 0
@CatHater Rozumiem z traducyjne polskie sushi jak u babci xD
A tak serio, rzecz w tym, że to co opisałeś daje 100% sprawdzanych przeze mnie lokali. Więc czymś trzeba się jednak
@Rogi_ Nie mają dostawy, zaproponowali mi kiedyś dowóz taksą za 30zl 2km xD
No jakoś nie bardzo. Marne to menu, nie da się w nim odnaleźć, wszystko "zrób to sam". Nie chce mi się aż tyle myśleć nad tym wszystkim. I nie bardzo widać jakie mają specjały.


@Iudex: Rzeczywiście menu na pierwszy rzut oka jest mało intuicyjne. Ja akurat zamawiałem z pyszne.pl Samo susi z WSHOKU bardzo mi smakowało. Nie jestem smakoszem sushi ale pobyt w Japonii pozwolił mi się przekonać, że pod względem