Wpis z mikrobloga

  • 6
Mireczki, od jakiegoś czasu testuje Wrocławskie suszarnie. Szukam kolejnego lokalu do sprawdzenia. Warunek: dostawa do centrum (Bema).

Co zamówić jutro? Chętnie zjem coś niestandardowego.

Co znam:
- Yemsetu
- Szajnochy
- Sushi corner
- Sushi Takai
- Nabe
- Kofuku Sushi

#jedzenie71 #wroclaw
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Iudex: ok, No ja akurat w sushi jestem tradycjonalistą. Dobre składniki, jakość wykonania i dobre połączenie smaków dla mnie jest ważne, niekoniecznie masło orzechowe i inne urozmaicenia.
Natomiast dziwi mnie zawsze wysoka ocena Sushi Corner. Nie jest złe absolutnie, ale tez nie wybija się niczym smakowo ponad mnóstwo innych spoza centrum, a znacznie tańszych.

Próbowałeś sushi na wprost pubu Kalambur?
  • Odpowiedz
@Iudex: nie wiem czy mają jakąś dostawę, bo sam odbieram, ale Sebi Sushi z Zakładowej jest kozak dla mnie. Smakowało nawet ludziom co nie przepadają za sushi, bo składniki naprawdę dobre i uczciwe.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@CatHater Rozumiem z traducyjne polskie sushi jak u babci xD
A tak serio, rzecz w tym, że to co opisałeś daje 100% sprawdzanych przeze mnie lokali. Więc czymś trzeba się jednak
@Rogi_ Nie mają dostawy, zaproponowali mi kiedyś dowóz taksą za 30zl 2km xD
  • Odpowiedz
No jakoś nie bardzo. Marne to menu, nie da się w nim odnaleźć, wszystko "zrób to sam". Nie chce mi się aż tyle myśleć nad tym wszystkim. I nie bardzo widać jakie mają specjały.


@Iudex: Rzeczywiście menu na pierwszy rzut oka jest mało intuicyjne. Ja akurat zamawiałem z pyszne.pl Samo susi z WSHOKU bardzo mi smakowało. Nie jestem smakoszem sushi ale pobyt w Japonii pozwolił mi się przekonać, że pod
  • Odpowiedz