Wpis z mikrobloga

W sumie to bardzo zdziwił mnie wynik ankiety. Moim zdaniem oczywiście, że liczy się przede wszystkim kasa. Kobieta zawsze priorytetowo będzie szukała bogatego, a przystojny to może być kochanek.
Wystarczy spojrzeć na youtuberów i ich kobiety. Taki isamu, tyle bab a z wyglądu to manlet patus.
Sylwester Wardęga, niski krasnal, do tego dziwoląg i #!$%@?. A dziewczynę na 9/10
Ponczek z WK, niski ulany, gdyby nie firma bardzo mało dziewczyn by na niego spojrzało.
Friz, to jest akurat imbecyl bo nabrał się że ta wersow nagle się w nim zakochała xD ale też zanim miał kasę, to dziewczynę mógł sobie w Minecrafcie zrobić
Nitro, to jest akurat dla mnie zagadka bo są ze sobą już długo i ja nie wiem co ta dziewczyna w nim widzi xd
Medusa, chłop jest orkiem.
Można by tak wymieniać jeszcze bardzo duzo

#badoo #tinder #przegryw
WscieklySasquatch - W sumie to bardzo zdziwił mnie wynik ankiety. Moim zdaniem oczywi...

źródło: comment_16155467717qSnbOV10t0b4JUoMV15XW.jpg

Pobierz
  • 5
@WscieklySasquatch: chad dostaje związek oparty na porządaniu, z czasem zainteresuje sie nim np agencja modelingowa i wychodzi na swoje.
Brzydki, bogaty manlet jest przez różowe traktowany w charakterze bankomatu samobieżnego.