Wpis z mikrobloga

Matko bosko altowsko, dziekuję ci że pokierowalaś moje myśli na zakup tego wspaniałego i blogosławionego altcoina Chiliz CHZ, maryjo najswietsza dziś wysyłam przelew do twoich siost w kalkucie zeby się za mnie pomodlily i za te wspaniałe procenty, które na mnie zesłałaś, proszę o kolejne pompki na altach takie +100% dziennie wystarczą. Tak mi dopomusz BUK. Ament.

#kryptowaluty
#bitcoin
1.....2 - Matko bosko altowsko, dziekuję ci że pokierowalaś moje myśli na zakup tego ...

źródło: comment_1615536569KWoSoVNvlmJ4II0U6tO3qL.jpg

Pobierz
  • 15
@GuziecKrolAfryki: jak jesteś w czymś dobry, to nie rób nigdy tego za darmo, może otworzę jakąś płatna grupke i wtedy bede sprzedawał swoje typy zawsze to jakaś ekstra kasa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mepps: nie obrażaj bitcoina, to że urósł zaledwie o 3%, podczas gdy altcoiny robią po 20-100% dziennie nie oznacza, że jest shitem. ( ͜͡ʖ ͡€)
@GuziecKrolAfryki: Przez ostatnie 7 dni ze wszystkich TOP100 kryptowalut, mniej niż 10 straciło na wartości, bitcoin dał zarobić 20% i plasuje go to w środku stawki. TOP3 najlepiej zarabiajace krypto dały zarobić w tym czasie odpowiednio ponad 6 000% 14 000% i 19 000%. Pozdrawiam.