Wpis z mikrobloga

Pytanie w głównej mierze do posiadaczy PSa. Zakładając, że niezapowiedziane gry Bethesdy będą tylko na XBOX/PC/XCLOUD i będziecie chcieli ograć jakąś produkcję. To co uczynicie aby to zrobic?
#ps5 #xbox #ps4 #xboxseriesx

Co zamierzacie uczynić w takiej sytuacji

  • Kupiłbym XBOXa 13.9% (28)
  • Kupiłbym PC 4.5% (9)
  • Nic bo mam już XBOXa 17.4% (35)
  • Nic bo mam już PC 21.9% (44)
  • Skorzystałbym z XCLOUDa 3.0% (6)
  • Wywalone na gry od Bethsedy, zostaję przy PS5 39.3% (79)

Oddanych głosów: 201

  • 27
@mikorys: Ewentualnie pc ale też bez większej spiny. Patrząc na to że są tylko 2-3 (doom, wolfenstein, dishonored) marki które mnie interesują z czego na powrót jednej ( dishonored ) chyba w najbliższym czasie nie ma co liczyć podchodzę do tego na luzie.
@mikorys bethesda nadal będzie wydawać gry na platformę Sony bo to duża liczba potencjalnych nabywców ale pod naciskiem Microsoftu będą one wydawane w późniejszym terminie na ps5 niż na xklocki. Tak ogólnie to bethesda niedługo wyda exa na ps5 - deathloop.
@Griffith

Deathloop jest czasowy, na rok.


Szczerze mówiąc to nie wiedziałem. Dlatego przypuszczam że Microsoft będzie miał exy i że będą jak Deathloop czyli po pewnym czasie trafią na inną platformę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mikorys bethesda nadal będzie wydawać gry na platformę Sony bo to duża liczba potencjalnych nabywców ale pod naciskiem Microsoftu będą one wydawane w późniejszym terminie na ps5 niż na xklocki. Tak ogólnie to bethesda niedługo wyda exa na ps5 - deathloop.

@domp12: Spencer wyraźnie powiedział, że planują dopełnić podpisanych już umów, ale nowości będą pojawiać się tylko na urządzeniach, na których da się używać Game Passa.
Jedyna szansa na eksy Bethesdy
via Android
  • 0
@PieceOfShit "Bethesda" będzie nadal sprzedawać gry na platformę Sony bo to duża liczba potencjalnych nabywców. Ta jasne, MS ma 70% rynku graczy a Sony zaledwie 30%. Plus z takim podejściem można powiedzieć, że Sony będzie wydawać wszystkie gry na PC bo pcciarzy jest znacznie więcej.
@hniedziela546: czemu poleciał? Przecież MS to jest Xbox + PC. Jestem skłonny uwierzyć, że 70% graczy ma Xbox lub PC (choć oczywiście wśród tych 70% mogą być tacy co mają też PS4/PS5 obok Xboxa czy PC).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
"Bethesda" będzie nadal sprzedawać gry na platformę Sony


@mikorys: hmm, kto może mieć rację w tej kwestii: wykopek, czy dyrektor zarządzający Xboxem, człowiek odpowiedzialny za przejęcie Zenimaxa ( )