Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Hej @aktywnymaz,
wiem że w tej półce cenowej zawsze sugerujesz Vantrue N1 PRO i pewnie słusznie. Dla mnie ma ona jednak jedną wadę. Brak superkondensatora. We wszystkich kamerach u wszystkich znajomych i rodziny pierwsze padały akumulatorki.

Którą kamerę bez baterii w rozsądnej cenie sugerujesz, może garett road 3 gps? Jak oceniasz jej jakość/cena i jakość nagrania?

#dvr #elektronika #rejestracjaobrazu #kamerasamochodowa #pytaniedoeksperta
  • 3
  • Odpowiedz
@zeross: Znajomi mieli markowe kamery typu Mio lub inne na baterii? czy typowe chińczyki z dowolnym logo czy no name? Bateria a bateria to dwie różne baterie mogą być. Matko ale napisałem ale chyba jasne :D

Jeżeli chcesz coś na kondensatorze i z dobrym trybem parkingowym to Viofo A119 v3

Tyle, że do tego trybu parkingowego musisz dokupić adapter HK3 i przejściówki czyli extra 100 prawie.

Z kolei za 599 minus
  • Odpowiedz
@pawliszyn:
Chińczyki typu Prestigio też. Ale i Navitel. Wszystkie włącznie z chińczykami pracowały należycie (jak na swoje parametry), ale i wszystkim akumulatorki nie przetrwały próby czasu (pewnie głównie przez skrajne temperatury w aucie). Ci co mieli kondensator póki co nie narzekają, są to co prawda nie tak stare sprzęty lecz zasada działania przemawia do mnie.

Nie zależy mi na trybie parkingowym. Jakby już był to spoko, ale nie determinuje to decyzji.
  • Odpowiedz