Wpis z mikrobloga

Miałem film wrzucić jutro tutaj i na wykopalisko ale ktoś mnie uprzedził. Ale spoko. W takim razie dla tych co jeszcze nie śpią. Wiem że sporo osób czekało na ten film. Materiał o dużej obwodnicy Warszawy czyli A50 i S50.

#technologia #ciekawostki #motoryzacja #autostradypolska #warszawa
@Stitch @BobMarlej @dzbanerski, @Intelekt, @Plutonium, @Fasol88, @size, @kozackiBOHUN, @jarezz, @Maciejos00, @rajkru, @PepeXD
@size, @niktastoi, @Grubyp_q @Kociamber, @Itun, @Fasol88, @daox, @jarezz, @soadfan, @Gorzki_stulejarz, @Dorciqch, @AnonimowyWykopowicz, @Montago, @p98, @Maciejos00, @PepeXD, @Flidd, @valencianista, @Intelekt, @arcypatelniagrozy @jgruszka93
https://www.wykop.pl/link/5999665/wielka-obwodnica-warszawy/
  • 7
@Rusonaldo: Warszawa chyba wzorem Berlina będzie miała kompletny duży ring (A/S50 Warszawa - Berlin A10) i niekompletny ring miejski (S2/S8 Warszawa i A100 Berlin) po cofnięciu decyzji środowiskowej na S17, w Berlinie nie ma szans na domknięcie A100 bo każdy pomysł budowy kolejnego odcinka to wojna z silnymi za Odrą eko organizacjami a S17 wróciło do punktu sprzed kilku lat.
@Rusonaldo filmy coraz lepsze robisz. Wydaje mi się jak już mam się czepiać to tylko pauzy w czytaniu/mówieniu musisz poćwiczyć, ale merytorycznie 11/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do obwodnicy Warszawy to bardzo mnie denerwuje ze nie mogą wykorzystać już istniejących kawałków ekspresówek.
Jak była potrzeba na 3 pasy to mogli już wcześniej tak to projektować... naprawdę czy to było nie do przewidzenia?

Z ciekawostek pracuje z gościem