Wpis z mikrobloga

@dziadeq: Podobnie jak lekarze. Niestety wynagrodzenia wzrosły dwukrotnie bo pandemia, więc na pewno im zależy na szybkim końcu pandemii. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Podobnie jak lekarze. Niestety wynagrodzenia wzrosły dwukrotnie bo pandemia


@noffi: Wynagrodzenia lekarzy wzrosły dwukrotnie w czasie pandemii? Jakieś źródło tych rewelacji?
  • Odpowiedz
@Kressska: taa nachapie się taki 400 godzin a potem narzeka, że dużo roboty jest xD

Lekarze jeżdżą po całej Polsce po oddziałach covidowych szukając okazji gdzie można się bardziej nachapac.

Nie mowie ze nie powinni im płacić więcej ale takie są fakty.

A potem jak ktoś idzie na operacje i jak nie posmaruje to #!$%@? paszczyzne i elo
  • Odpowiedz
@venomik: wzrosło pewnie i 10 krotnie. W przychodni korona i tylko teleporada a na wizytę prywatna śmiało i z werwą za 200 PLN można przychodzic. Dla nich to żniwa, a przynajmniej dla większości
  • Odpowiedz
@piotrlionel: No i dobrze, ja na przykład bym takiego ciebie nie chciał nawet przez rękawiczki tknąć, więc nie co się dziwić że lekarze mądrzejsi od foliarzy nie chcą. Zresztą, tacy foliarze według mnie powinni być usunięci na stałe z prawa do darmowej opieki zdrowotnej. Ha tfu
  • Odpowiedz
@Nie_RabarbaR: czy ja neguje pandemię xd ? Naucz się czytać głąbie. Po dwa chciec to se możesz row kopać. Po trzy jestem po covidzie. Po 4 w odróżnieniu od zwierząt unikam kontaktu z innymi i nie muszę komuna jeździc a pracuje z domu. Po 5 nfzu nie widziałem od 8 lat bo się leczę jak już prywatnie. Wiec ssij Kolbe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lekarze akurat w przypadku pandemii powinni mieć płacone więcej :p


@Kressska: a dlaczego? to jest ich obowiazek akurat - po prostu powinni miec placone godzinowo a nie jakies wymyslane na sile dodatki
  • Odpowiedz
@Kressska:

Dlaczego powinni mieć płacone więcej? Powinni mieć płacone dokładnie tyle samo + nadgodziny jeśli je robią. A to, że pensje lekarzy są za niskie, to jest prawda i powinny być podniesione. Natomiast sam stan pandemii nie powinien powodować dostawania bonusów. Kasjerka w Lidlu nie dostaje bonusu, jeżeli jest tłum klientów. Mi firma nie płaci ekstra za sztormy. Taki zawód i tyle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Annaroth:

ale takie są fakty.
ach żeby ci źli lekarze wywalili opt-outy i przez rok robili tylko ustawowy etat 160 godzin, wtedy to by normalnie żyli, a nie że sobie nabioro 400 w miesiącu i kwiiii chruum żyjo jak ponczki w maśle!!!!
Aż marzę o tym, żeby polactwo zaczęło wreszcie zdychać na ulicy, bo w szpitalu obsadzona 1/3 etatów bo więcej hehe nie ma ludzi xDDDD
Każdy rząd by się
  • Odpowiedz