Wpis z mikrobloga

Możecie dać polaczkowi Lilie albo Iverna. Polaczek #!$%@? się osiem i powie że useless champ i team diff. Dacie polaczkowi Karthusa na ADC to powie troll pick i farmić się tym nie da. Shoutcallujesz barona po dobrym triplu to polaczek powie ci że #!$%@? mida i #!$%@? się po 20 sekundach. Dlatego mnie nie dziwi że 3/4 z was szkaluje Evelynn z Dark Harvestem . Nie dziwi mnie to bo wiem że jesteście biednymi nie farmiącymi uselessami i całe życie tylko yasuo z conquerorem i Kraken Slayerem. Nie znacie życia, wasz playstyle jest popsuty przez lethality assasynów i udyra na JG. Nigdy nie mieliście okazji poznać dobrych buildów. Na widok lifesteal itemów byście skakali jak Yasuo po minionach.
W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Startują Solo/Duo i pickują mu Evelynn z Dark Harvestem. Kiedy chłopak zagra ch*jowo albo powie że nie robi DMG ta runka, to wiadomo że pochodzi z rodziny patologicznej. Test działa z dokładnością 100% i nawet G2 i FANATIC przyznali że w rodzinach w których panuje uselesstwo, nie umiejętność farmienia i toxic attitude zawsze pojawia niechęć do Evelynn z Dark Harvestem.

#leagueoflegends #atencyjnyrozowypasek
  • 12
@Czkawka_99: a jaki jest problem z dh na eve?
od razu mówię, że ostatni raz grałem w lola z 6 lat temu jak nie więcej. bo z tego co patrzyłem to R nie wydaje się być problemem.
potencjalnym problemem wydaje się być stackowanie DH? w sensie inne opcje dają większy boost jak nie wystakujesz DH. więc problemem jest konieczność zmiany normalnego stylu gry na znacznie bardziej agresywny od początku gry?
@Czkawka_99: to nie była odpowiedź bo miała ?
to tylko przypuszczenie.

nie wiem. jak mówiłem, nie gram w lola. to pierwsze co przychodzi do głowy, za mało możliwości stackowania aby było to warto zamiast czegoś innego.
probuildy też używają electrocute niby więc jakiś powód tego jest.

coś takiego znalazłem

wanna emphasize electrocute will outdamage a single DH proc at any realistic stack count (even if you're getting fed)
  • 0
@10129 W walkach przy odrobinie umiejętności można użyć kilka razy w trakcie jednej walki przez co po użyciu 1 combo nie musisz już polegać tylko na Q i DMG wtedy jest znacznie większy
@Czkawka_99: czyli o reset tego cd45s chodzi z używaniem tego. jak rozumiem na poziomie na którym oni grają o to bardzo trudno i dlatego preferują electrocute czy raczej aby nie być słabszym w early game względem electrocute?