Wpis z mikrobloga

@no_49: Działanie serwisu nie zostało zaprojektowane z uwzględnieniem takiej masowej manipulacji głosami (a na zmianę działania nie ma co liczyć). Pierwsze znalezisko spokojnie weszłoby na stronę główną gdyby duplikat nie został wykopany zwołanymi głosami z discorda. Oczywiście moderacja (zgodnie z wytycznymi administracji) nie widzi tutaj manipulacji.
Fakt jest taki, że gromota zanim dodał duplikat to wykopał oryginał


@DurzyPszypau: Nie, fakt jest inny.

@gromota już cofnął wykop ze znalezska, ale na podstawie screena można obliczyć o której wykopał. Użytkownik Inwsk wykopał o 12:20:09 - na screenie jest, że wykopał 17 minut temu. Screen więc zrobiono o 12:37. Wg screena @gromota wykopał 9 minut temu, co biorąc czas zrobienia screena, daje nam godzinę wykopu 12:28. @gromota swoje znalezisko stworzył
@rzuf22: Dzięki za zawołanie. Wykopałem jak dostałem wiadomość od @Phyrexia, bo wcześniej nawet nie widziałem tego znaleziska (a wpis Neuberta na mirko). Tymczasem @DurzyPszypau wymyśla znowu teorie z dupy. Rasowy prawak - rozumku mało, szczekania dużo.

Zgodnie z wytycznymi moderacji to nawet nie są duplikaty. Jak ktokolwiek ma to traktować poważnie?
g.....a - @rzuf22: Dzięki za zawołanie. Wykopałem jak dostałem wiadomość od @Phyrexia...

źródło: comment_1615479254e3U3WU52FGE8qWhxphcH0V.jpg

Pobierz
@kniaz_jarema: Nie ma możliwości usunięcia umieszczonego już artykułu. W tym przypadku nie było żadnego wołania ani manipulacji. Zwyczajnie później dodane szybciej trafiło na stronę główną. Duplikaty odnoszą się do tego co już trafiło na główną. ¯\_(ツ)_/¯
@kniaz_jarema: Polecam przeczytać (jak i każdej konserwie bo przynajmniej raz na tydzień kręcicie małysza) źródło

1. Jeśli w momencie rozpatrywania decyzji oba znaleziska są na głównej, brany pod uwagę jest czas dodania treści. Duplikatem jest znalezisko dodane później.
2. Jeśli w momencie rozpatrywania decyzji oba znaleziska są w wykopalisku, brany pod uwagę jest czas dodania treści. Duplikatem jest znalezisko dodane później.
3. Jeśli w momencie rozpatrywania decyzji jedno znalezisko jest na
@El3xetor: Przecież to już od dawna wiadomo jak są rozpatrywane duplikaty. Gromota nie stosuje się do tzw. dobrych praktyk ujętych w regulaminie i świadomie wrzuca duplikaty wykorzystując swoją rangę a czasami także wołając do nich z listy.

https://www.wykop.pl/pomoc/dobre-praktyki/

Nie duplikuj

Zawsze sprawdź, czy dodawanego znaleziska nie ma już na Wykopie. Pomoże Ci w tym nasza wyszukiwarka duplikatów. Nie próbuj oszukiwać zmieniając link znaleziska - jak mówimy, że było, to znaczy, że