Wpis z mikrobloga

@wyk0pek95: Mysle do 30-stki się pomęczyć. Mieszkanie już kupiłem, teraz odłożyć kasę i myśleć co robić w życiu w przyszłości aby dalej tak nie nienawidzić pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wyk0pek95: to nigdy nie jest krótkoterminowe

@Darknes17: mam 30 w tym roku i żałuję każdej chwili straconej w #!$%@?, stresującej pracy xD wydaje ci się, że poodwalasz #!$%@? 5-10 lat i siądziesz na kupce kasy, a fakty są takie, że wtedy przychodzi depresja, otyłość, kiepskie ciśnienie i jelito drażliwe ¯\_(ツ)_/¯
@powaznyczlowiek: Chyba masz jakieś złe mniemanie.
Kto zarabiając 10k osiądzie na kupce kasy w wieku 30lat? XD
Nie lubię pracy ale lubię to wszystko co mi dała i zrobiłbym dokładnie to samo jakbym się cofnął w czasie.
Wole mieć swoje mieszkanie niż spłacać kredyt przez 30lat (a przed 30stka będzie drugie)
Kiepskie ciśnienie i jelito drażliwe nie bierze się z nie lubienia swojej pracy, a usprawiedliwiania swoich złych wyborów żywieniowych i
@powaznyczlowiek: Naucz się czytać, napisałem wyżej o problemach fizycznych a nie psychologicznych ale czytać nie umiesz.
To ty pierwszy stajesz się specjalista w sprawie mojego życia bo skoro nie jestem spasionym Wieprzem leżącym tylko w łóżku z zaburzeniami psychicznymi to nie mam złej pracy typie xD