Wpis z mikrobloga

@histaminapusz: co to za debilny wysryw? Ojkofobia tak bardzo?
Robercig nie jest opluwany. Powszechnie szanowany w Polsce. Zresztą nie jesteśmy jakimiś latynosami żeby dostawać spazmów za to jak ktoś gra w piłkę. W Szwecji Zlatan też nie ma statusu boga. W ogole porownujesz typow sprzed lat w krajzch gdzie nic nie było oprócz pilki xD.

BTW Widać, że nie znasz tematu. W Brazylii Pele nie ma statusu boga jsk Maradona
  • Odpowiedz
@NiebezpiecznyGangsterPepe Pamiętam o tym ale wielu jego rodaków o tym nie pamięta, przez co w Argentynie Messi jest w cieniu Maradony.

Argentyńczycy pamiętają jedynie o tym że Maradona dał im złoto, Messi mimo usilnych starań tego nie dokonał.
  • Odpowiedz
@histaminapusz: Wszyscy kochają Lewego, dzieciaki chcą być jak Lewy, to przyjdzie jakiś przychlast i napisze, że w Polsce na niego plują.
Może u ciebie na melinie i w otoczeniu w którym się otaczasz, bo jak czegoś takiego nie zaobserwowałam.
  • Odpowiedz
@histaminapusz: Dziwne porownanie... Legendy kontra grajacy jeszcze zawodnik. Moze trzeba porownac do Messiego i Ronaldo? Ponieważ oni również na fałszerstwach podatkowych i ich nie płaceniu byli oskarżani, tak samo jak obecnie Lewy.
Ja do Roberta nic nie mam (żona mnie gwiazdorka wkuriwa swoimi gowno radami i dietami), ale jeżeli w wyniku śledztwa potwierdzą działania Lewego na szkodę skarbu państwa no to lekka rysa na jego życiorysie będzie tak czy siak
  • Odpowiedz
@histaminapusz: w Brazylii stadion Maracana(A niegdyś największy na świecie) ma niebawem dostać imię Pelego, ale jest bardzo wiele głosów oburzenia, bo Pele nie jest z miasta no i Maracana to symbol sam w sobie
  • Odpowiedz
@histaminapusz: przecież robert lewandowski ma ogromny szacun wśród Polaków i jest dumą w przeciwieństwie do słabnącej pozycji papaja albo wałęsy xD

to że czasem przycina na podatkach albo bierze kasę z podatków na śmieszne inwestycje to swoją droga
  • Odpowiedz