Wpis z mikrobloga

@bek_proroczy Trzeba mieć zarezerwowane spotkanie online. Wbijasz do środka, pan ochroniarz musi zobaczyć potwierdzenie że masz spotkanie wtedy Cie wpuści, potem bierzesz numerek do odpowiedniego okienka i czekasz. Jak już się doczekasz to przy okienku dajesz wymagane papiery, idziesz do drugiego okienka opłacić wydanie paszportu, wracasz do poprzedniego z kwiatkiem i w sumie tyle. Można także opłacić odrazu list w którym to przyślą Ci passport do domu żeby nie trzeba było jechać
@bek_proroczy Trzeba mieć zarezerwowane spotkanie online. Wbijasz do środka, pan ochroniarz musi zobaczyć potwierdzenie że masz spotkanie wtedy Cie wpuści, potem bierzesz numerek do odpowiedniego okienka i czekasz. Jak już się doczekasz to przy okienku dajesz wymagane papiery, idziesz do drugiego okienka opłacić wydanie paszportu, wracasz do poprzedniego z kwiatkiem i w sumie tyle. Można także opłacić odrazu list w którym to przyślą Ci passport do domu żeby nie trzeba było jechać
@bek_proroczy: Paszport? Teraz to chyba WYMAGANY jest list oplacony bo przez koronawirusa tylko wysylaja, a no i jeszcze musisz miec wniasek o to zeby ci wyslali paszport, nie tylko koperte xD (Ale ja robilem w Manchester, nie wiem jak w londynie
@bek_proroczy: Wyrabiałem paszport, obsługa miła ale zbyt długo to trwało jak na samo złożenie wniosku. Jak czekałem, to #!$%@?ł się jakiś naćpany Seba z wydziaranym ryjem i krzyczał, że chce do Polski wrócić ale nie ma paszportu i pieniędzy i jak go nie wyślą to kogoś #!$%@? na ulicy xD BTW jak nie masz umówionego spotkania, to nie wejdziesz więc osoba towarzysząca nie wejdzie.