Wpis z mikrobloga

@Millionth_Visitor no właśnie rzadko tam jeżdżę i pytanie czy serio są korki w porównaniu do np wspomnianych złotnik? Wydaje mi się właśnie dużą zaletą możliwy dojazd zarówno od ławicy, od Bukowskiej, jak i od junikowa...ale może się mylę, dlatego pytam o doświadczenia mieszkańców ?;)
@jarzabek90: Mieszkać nie mieszkałem tam nigdy, ale często bywam. Co do korków, to na google maps włącz sobie natężenie ruchu, na dole masz przełacznik "Aktualne dane" > możesz sobie przełączyć na dowolny dzień tygodnia na określoną porę to zobaczysz jak to zwykle wygląda
@jarzabek90: no i w skorzewie jest wylegarnia najwiekszej pato-socjalki w tych barakach na opolskiej. Skorzewo dzieli sie na te bogate i te zajzajerowe, powinni tam postawic mur betonowy zeby to oddzielic. W sumie tak jak powinni oddzielic polowe Polski. Skorzewo to idealny polski #!$%@? rodem z sojuza.
@Michalinaaa: dużo rzeczy ma się w Polsce 'dziac' a jak to wygląda w rzeczywistości to każdy wie. :d ja nie mówię, że tam mieszka patola, bo nie wiem, ale tam w Skorzewie jest chyba największy skansen patologii przy tym targowisku. Tam nawet jeżdżąc rowerem czuję się jak na Ukrainie gdzieś pomiędzy Czarnobylem a Dobrohuczem