Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy ktoś zauważył ale dzisiaj weszło na giełdę #rblx czyli Roblox. Standardowo #revolut dał dupy i jak na #xtb i #t212 można było kupować od 60 dolarów na otwarciu tak Revolut otworzył dopiero na poziomie 71 dolków. Proponuję zapoznać się z #rblx i przemyśleć wejście bo zapowiada się dobrze.
#gielda
  • 11
  • 0
@Kuklak: nie mówię żeby holdować bo autorytet ze mnie żaden. Według tego co przeczytałem spółka stworzyła multiplatformę do grania z własną wirtualną walutą, codziennie siedzi tam 30 mln ludzi i całość się cały czas rozwija. Nawiązują współpracę z różnymi innymi spółkami i w wirtualnym świecie można nabywać rzeczy do wykorzystania w realu. Brzmi mega zachęcająco, ja kupiłem w lipnej cenie i trzymam. Zobaczę jak się rozwinie. Spółka z potencjałem imo a
@radziej: wielu użytkowników reddit nie widzi tej spółki na liście u swojego brokera, a chętnych jest wielu na zakup. Pewnie jutro pójdzie jakieś info w TV i zainteresowanie się zwiększy. Nie jestem żadnym znawcą ale ja się szybko zawijam po lekkim wzroście i dalej będę czekał na jakieś zniżki.
  • 0
@FutureFewtch: pewnie gdybym wszedł po 60 to zrobiłbym podobnie a że wszedłem w trakcie intensywnego wzrostu a minutę później okazało się że pod jego koniec to standardowo... HODL! ¯\(ツ)
  • 0
@FutureFewtch: ja się dowiedziałem dosłownie pół godziny przed wejściem i jak na xtb było dostępne to na revolucie widoczny był tylko wykres z uciekającymi pieniędzmi i brak możliwości kupna (°°