Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Witajcie. Myślę sobie zacząć grać w #ck3 i widziałem giere na #steam za 180+pakiet dodatków za 90zl. Warto brać te wszystkie dodatki czy tylko wybrane? Jak spolszczenie dużo tłumaczy czy może wszystko?
#ck2 #gry
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rolnikt: na lowcygier wczoraj albo dzisiaj rano widziałem promocje na podstawkę za ~80 zł. Ogólnie gier paradoxu nie opyla się kupować na steamie, zawsze gdzieś taniej uda się dorwać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Imperator_Wladek: czyli dlc za grube pieniądze sobie daruje dziena. No to chyba dzisiaj zacznę. Jak coś to mogę Ci męczyć dupe jakbym potrzebował pomocy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rolnikt: Royal to na razie jedno przyszłe DLC, dwie przyszłe skórki i jedna skórka

Teraz są dostępne tylko te dwie skórki (w tym jedna tylko z preorderów)
Fashion of the Abbasid Court cosmetic pack: Give your court a dashing new look with a set of outfits and cosmetic clothing options for the Middle East and North Africa.
Garments Of The Holy Roman Empire cosmetic pack: Immerse yourself in the Holy Roman
Imperator_Wladek - @Rolnikt: Royal to na razie jedno przyszłe DLC, dwie przyszłe skór...

źródło: comment_1615405280rblspbZh6PYC3FKt0jjGZx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Imperator_Wladek: @wewerwe-sdfsdfsdf: dobra pierwsze granie i pierwsze problemy.
1. Mam domenę 3 a mam 4 hrabstwa czy tam rejony. Jak oddaje 1 komuś żeby zarządzał on się odłącza nawet muzyka j syn. Muszę zwiększyć pewnie swój tytuł żeby nie być na równi z nimi. Jak to zrobić?
2. Wypowiadam wojnę biorę wojo i idę oblegac prowincje. Kończę obleganie jakby głównego miasta i dlaczego nie przejmuje prowincji? Latałem wojem po całym
  • Odpowiedz
@Rolnikt:
1. w crusader kings tytuły mają rangi, jest hierarchia, cesarz->król->książe->hrabia, jeśli oddasz komuś tytuł równej rangi co twój najwyższy to będzie niepodległy
2. Wypowiadasz wojnę o konkretny cel, na początku zwykle jest to pojedyncza prowincja-hrabstwo, jak masz lepsze claimy to możesz wypowiedzieć o całe księstwo czy królestwo
3. Możesz zrekrutwać men in arms(chyba tak sie to nazywa), to jest stala armia, reszta czyli levy to jest armia poborowa, masz jakiś
  • Odpowiedz