Wpis z mikrobloga

Proszę o wyjaśnienie.

Podnieca mnie wizja seksu z kobietą ale jednocześnie nie podnieca mnie wizja seksu z kobietą trans.

Czy to nie jest przypadkiem tzw orientacja?

A jeśli to nie orientacja tylko "transfobia" to dlaczego nie nazywamy przykładowo gejów czy lesbijki "heterofobami" (i jednocześnie kobieto/lesbijko fobami i mężczyzno/gejo fobkami)?

#superstraight #seks #lgbt ##!$%@?
  • 14
  • Odpowiedz
Wiadomo, przecież lgbt finansowane przez Sorosa zmusza cię do związków i seksu z transpłciowymi kobietami.


@artpop: nie zmusza. Po prostu jak partnerka okaże sie transem i przez to przestaniesz czuć do niej pociąg fizyczny to jesteś transfobem.
  • Odpowiedz
widziałeś na żywo osobę trans?

@screenshot: a czy tutaj wygląd ma znaczenie? Seksuaność tak nie działa. Są osoby, które podniecają muzycy, prezesi czy prokuratorzy. Widziałeś kiedyś prokuratora na ulicy albo na basenie? Nie odróżniłbyś go od kasjera albo kierowcy zawodowego. Z jakiegoś jednak powodu są kobiety, które fantazjują o gitarzyście, a nie kierowcy zawodowym, chociaż w łóżku nie ma między nimi różnicy. Są chłopcy marzący o nauczycielce, chociaż nie byłoby "racjonalnej"
  • Odpowiedz
@josedra52: Nie wiem czy warto się nad tym zastanawiać, dopóki faktycznie nie dojdziesz do momentu wyboru czy ten seks z kobieta trans uprawiać czy nie to trochę nie ma to znaczenia. Ludzie mają ciekawe rozkminki
  • Odpowiedz
A jeśli to nie orientacja tylko "transfobia" to dlaczego nie nazywamy przykładowo gejów czy lesbijki "heterofobami"


@josedra52: Bo geje czy lesbijki nie mają problemu z tym żeby oglądać heteroseksualne pary całujące się na ulicy i nie chcą zakazywać im małżeństw.
  • Odpowiedz