Wpis z mikrobloga

@WykopekBordo:

Jesteśmy zwykłymi ludźmi chcącymi zaprowadzić sprawiedliwość poprzez zemstę. Jednakże skoro zemsta prowadzi do sprawiedliwości, to sprawiedliwość musi być okupiona cierpieniem. I tak koło nienawiści się zamyka. Przyszło nam żyć w dziwnym świecie.Znamy przeszłość i możemy przewidzieć przyszłość. Doskonale znamy historię. Dlatego wiemy, że ludzie są i będą niezdolni do zrozumienia się nawzajem. Światem rządzi nienawiść.

Myślicie, że jesteście jedynymi, którzy się liczą. Myślicie, że możecie położyć kres śmierci. Lecz ten
abdiel - @WykopekBordo: 
 Jesteśmy zwykłymi ludźmi chcącymi zaprowadzić sprawiedliwoś...

źródło: comment_1615381002BoewXXOLkh71lp5Ipsd5Hv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@UberSoldat: Nie wiem, nawet jak jest, a mieszka na wsi, to i tak przegrywa, bo wszystkie normalne laski wyjeżdżają ze wsi do miasta na studia, zostają same Karynki nieogary. Ja jestem z małego miasta, to wszystkie normalne laski uciekły z niego, więc wiem ze swojego doświadczenia, jak to jest, że nawet się nie pozna normalnej laski z dala od wojewódzkiego xD
  • Odpowiedz
@UberSoldat: Ja nikomu nie wierze na słowo, bo każdy może sobie napisać, co chce, tak było z Typembezoszczędności95 i wszyscy kupowali jego zarzutki, więc zanim uznam kogoś za true przegrywa, musi pokazać dowód na to, co pisze na tagu. Więc jak mnie ktoś pyta, czy troll, czy nie, to nie mogę powiedzieć, że nie troll, bo nie mam dowodów na to, a co do Oskarka, to dla mnie większość typów co
WykopekBordo - @UberSoldat: Ja nikomu nie wierze na słowo, bo każdy może sobie napisa...
  • Odpowiedz