Wpis z mikrobloga

Najlepszy odcinek sprawy dla reportera od lat
Rodzina trzech sióstr wszystkie ograniczone intelektualnie, każda ma kilka dzieci, wszystkie z gwałtów bo konkubent którego sobie wybierały bił. Dzieci odebrane, one nie pracują wszyscy żyją na 50m2 w piętnaście osób. I tutaj hit. Oburzone że jak to dlaczego odebrano mi dziecko oddajta - wtedy wychodzi mecenas i czyta notkę od mopsu

- Za pierwszym razem zostawiła dziecko u faceta poszukiwanego listem gończym, kiedy policjanci w obławie najechali na gościa wszyscy byli w szoku.
- Następnie zostawiła dziecko u chorej psychicznie wariatki na dwa miesiące która dzieci gnębiła, nie dbała o nie i nie miała żadnych warunków mieszkalnych.
- A jak wróciły do niej, to ruchała się przy dzieciach z konkubentem xD wtedy wskakuje ta gruba od walki praw kobiet, i mówi hurrdurr kiedyś wszyscy mieszkali w jednym pokoju i jakoś nikt nie jest straumatyzowany bo widział kopulujących rodziców, dajcie jej kurła te dzieci

#bekazpodludzi #sprawadlareportera #gownowpis
trejn - Najlepszy odcinek sprawy dla reportera od lat 
Rodzina trzech sióstr wszystk...
  • 95
  • Odpowiedz
@tadocrostu: Jak je sprzedadzą na narządy to też "były" rodziców i państwu nic do tego? Jak każą im iść do burdelu bo trzeba zarabiać to też są rodziców? Skąd Ty takie idiotyzmy masz w swojej głowie?
  • Odpowiedz
sztuczne rzęsy ok 100zl, paznokcie 100zl, bluza adidasa i trzy rasowe psy


@uszatniczka: To jest w ogóle totalny #!$%@?, dalej mówią w studiu że przechodziły szkolenia z zarządzania pieniędzmi xD

#programista15k here, a dalej #!$%@? w basicach z promek, a tutaj Karyna bez dochodów z dzieciakami śpiącymi na podłodze chodzi #!$%@? w adidas originals I hilfigery. Jak dla mnie to jest jakiś inny gatunek ludzki co kupuję okazyjnie "złote sygnety" od
  • Odpowiedz
@trejn: aż się #!$%@?łem jak obejrzałem ten materiał i pomyślałem że podatki normalnych, ciężko pracujących ludzi idą na taki margines. Co drugie z podobno gwałtu, warunków do życia żadnych ale zróbmy sobie kolejne, patologia...
  • Odpowiedz
@trejn: Oglądałam to na żywo, bo czekałam na ostatni reportaż o chorym dziecku z mojego miasta z krótszymi rączkami i nóżkami i aż mnie nosiło, jak patrzyłam na tę roszczeniową patolę (°° Mam nadzieję, że nikt im nie da mieszkania i że nie dostaną tych pozostałych dzieci z powrotem, bo na pewno jest im lepiej w rodzinach zastępczych ( ͡°
  • Odpowiedz
dlaczego niby odebrac? #!$%@? nie kumam tego lewackiego podejscia. Dzieci są rodziców a nie państwa. Zapamiętaj sobie.


@tadocrostu: jedno wielkie xD Dzieci owszem, są rodziców ale skoro kiszą się w 12 osób na 50m2 w otoczeniu absolutnie patologicznej rodziny no to #!$%@? nic dobrego z tego nie wyjdzie. Imo powinny trafić do normalniejszej rodziny to może coś z nich jeszcze będzie bo póki co jest ogromna szansa że wyrosną na to
  • Odpowiedz