Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zgarnąłem laptopa po chrzestnej z parametrami jak na obrazku, hdd 500gb, wrzuciłem na start lekko zmodyfikowany windows 10 64bit i zastanawiam się czy będzie on na nim śmigać najlepiej czy też może wrzucić inny system lub dokupić coś oprócz baterii i pasty na cpu?
Korzystam w komputera do dość prostych zadań tj.: YouTube, Netflix, HBO go, Open office i czasami chciałbym zagrać w lola, Quake 3 lub Metina

#komputery #windows #windows10 #informatyka
Mikiedbp - Zgarnąłem laptopa po chrzestnej z parametrami jak na obrazku, hdd 500gb, w...

źródło: comment_1615328435xRvputFIMT3l3DAEDcG4Gz.jpg

Pobierz
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Antlioon: @Varumax: @tommit: na pojemności dysku mi nie zależy to nawet dorwę 64-128 za grosze
@L3gion: wcześniej na próbę odpaliłem inny dysk w7 i przy odpalonym vt na hdmi i jednoczesnym przeglądaniu wykopu na ekranie laptopa przez pół godziny nie było Łagów, mówisz że na dłuższą metę może być gorzej?
@Mikiedbp: U mnie YT ustawiony powyżej 1080p albo na 1080p 60 FPS potrafi złapać ewidentne lagi od czasu do czasu na kompie z i5 5257U. Więc jak zostaniesz na poniżej 1080p to powinno być ok ale dalej procesor będzie miał dość wysokie użycie.
Z Netflix, HBO itd popróbuj ale tu wymaganie są wyższe z tego co wiem.
No i zapomnij o monitorach / ekranach z rozdzielczością wyższą niż FHD, HDMI w