Wpis z mikrobloga

Dawno nie czytałem tak głupiego i kłamliwego artykułu XD

Nawet nie postarali się by przedstawić stanowisko Castro który sam się oficjalnie przyznał do tego ze to jego decyduje prowadziły do takiego traktowania ludzi homoseksualnych.

Zero jakichkolwiek dowodów tylko opinia autora i nic więcej.

A najlepsze, że w tym samym czasie co na Kubie traktowano tak ludzi LGBT to w USA ich napadano w klubach, wywalano z pracy, robiono specjalne listy gejów, bito i molestowano by doprowadzić do wzwodu i móc zamknąć w areszcie. A najlepsze było prawo które wymuszało ubieranie odzieży odpowiedniej dla płci XD

#bekazprawakow #neuropa #antykapitalizm
J.....D - Dawno nie czytałem tak głupiego i kłamliwego artykułu XD 

Nawet nie postar...

źródło: comment_1615312932phK8wdLaZ0eibPFLV0aogW.jpg

Pobierz
  • 22
@WyimaginowanyPrzyjaciel: No zabawne, że największym krytykiem sytuacji na Kubie był kraj, który ich od setek lat gnębi i gnoi z byle powodu. Potrafią wytykać takie sytuacje jak wyżej a sami nie mieli u siebie lepiej. A i najważniejsze, kłamstwa na temat Kuby i Guevary rozpowszechnił kraj, który stracił wpływy na Kubie i nie mógł już prowadzić tam swojego burdelu dla bogatych.
@JAI2L9LAD: Dobra, nie chce mi się nawet przeklejać linków z Wikipedii do artykułów na ten temat, bo pewnie masz własne, lepsze źródła wiedzy. Tak czy owak walczył o zaprowadzenie najbardziej zbrodniczego ustroju politycznego, więc był winny ofiarom wojny, głodu i nędzy.