Wpis z mikrobloga

Hej :-) Macie może Microsoft Xbox Kontroler bezprzewodowy + adapter do Windows? Pytam bo:
1. Chcę kupić Microsoft Xbox Kontroler.
2. Potrzebuję mieć w komputerze BT do obsługi audio (dotychczas myślałem o osobnym urządzeniu).

I Teraz, czy jak kupie ten zestaw "Microsoft Xbox Kontroler bezprzewodowy + adapter do Windows", to czy ten adapter będzie mógł mi służyć także do wysyłania audio do słuchawek BT? Pytam, bo np. w przypadku kontrolerów Unifying Logitech działają one tylko z klawiaturami i myszami tej firmy...

#xbox #xboxone #windows #windows10 #komputery #pcmasterrace
Panda1112 - Hej :-) Macie może Microsoft Xbox Kontroler bezprzewodowy + adapter do Wi...

źródło: comment_1615298008FEf7O2CJ2sHg6T518aXkQE.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Panda1112: ten adapter jest tylko do pada, ale jeżeli kupisz pad od Xbox one S (chyba, nie jestem pewien), to będzie on działał ze zwykłym odbiornikiem bluetooth.
  • Odpowiedz
@jar3czek: @cincin27: Kurcze chłopaki... Bo ja tego pada to potrzebuje do Androida :-) A USB BT i tak miałem kupić do PC do audio stąd myślałem, że kupię zestaw i będzie taniej... A teraz piszecie, że te pady działają źle na niestandardowych kontrolerach BT :-) To może do Androida średnio się nadają? Do Minecrafta na telefon konkretniej chce go kupić...
  • Odpowiedz
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: testowane na kilku donglach BT (żadnym z ali), min, Asusie BT400, u kilku osób, na każdym to samo -> powyżej 1-1,5m działa to tragicznie (lag, gubi inputy, zrywa połączenie), inne pady po BT nie maja problemu. Więc nie mów mi proszę co jest gówno prawdą Panie teoretyku nie wiem ale się wypowiem. Nie jest to też kwestia danej sztuki pada, bo mam ich 5.
Na oficjalnym donglu działa jak
  • Odpowiedz
@Panda1112: do telefonu/tabletu (bo zakładam, że na tym będzie stał Android) będzie ok, na bardzo krótkich odległościach nie mają problemu z działaniem po BT, problem zaczyna się od 1-1,5 metra.
  • Odpowiedz
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: Xbox nie komunikuje się z padem za pomocą BT.

No to może Twój pad to wybrana szczęśliwa sztuka, znam 3 inny osoby które też miały z tym problem, albo po prostu nie zdążyłeś tego jeszcze zauważyć w mniej dynamicznej grze. Takie np MK11 było całkowicie niegrywalne, gdzie DS4 i SN30 pro+ nie miały żadnych problemów (a działają po BT) nawet na większych odległościach.
  • Odpowiedz