Wpis z mikrobloga

@kwmd: Mam pytanie czy Haharbud ( to jest kanał chyba budowa domu samodzielnie) ma jakieś powiązania z ŁB.. czy to jakaś rodzina, albo znajomi? sorki że tutaj, ale gdzieś musze zadać to pytanie, a nie wiem jak dodać nowy post.
@kwmd: wiesz jakie mam życzenie i bardzo bym chciał aby się spełniło? Łukasz Mitomaniec często wspominał o majorze i kononie śmiejąc się z nich na swoich filmach i marzę o tym, aby skończył tak samo. Tylko zamiast nich byłby Ukasz i Stokrotka.
@ametystkosmiczny: Dzięki za odpowiedż... ale mnie rozkminiłeś.... haha. tak kanał Działka i ja to mój. Pozdrawiam.
Na marginesie zaciekawiło mnie to bo zbiórkę i dla ŁB i dla siostry człowieka z Haharbudu ( którą wsparłem i promowałem na swoim kanale) robiła ta sama osoba... może to przypadek.
Z racji, że zostałem wywołany do tablicy w sprawie organizacji zbiórek dla Łukasza Budowlańca i Haharbud - Siostry Przemka, to oświadczam, że nie mam z nimi powiązań rodzinnych :) Tak naprawdę z Łukaszem poznałem się w czasie kiedy wspomniał na jednym z filmów o organizacji akcji na auto dla swojego pracownika, więc z racji tego, że organizuje na co dzień imprezy charytatywne i akcję na Mazurach to zgłosiłem się i przygotowałem zbiórkę,
@janiszelk: a ja mam pytanie, jak się Pan czuje pracując 3/4 życia za granicą i w wieku prawie 60 lat czyli niedługo przyjedzie po Pana smieciarka, stawiając pierwszy dom? czy było warto 3/4 życia tyrać za granicą na tą stodołę? w tym wieku to raczej już końcówka bo widać że ma Pan problem z alkoholem, czy było warto? Pana życie polegało na dorabianiu się do 60tki? według mnie bez sensu, ale