Wpis z mikrobloga

Miarasy poleci ktoś jakiegoś sprawdzonego miniquada o poj 50cc. Zblizaja się urodziny mojego syna i m.in tez za dobre sprawowanie chciałbym mu sprezentować quada. Moze macie jakieś doświadczenia z tymi rzeczami . Nie spodziewam się cudow bo wszystko to chinole. Niemniej jednak moze ktoś coś doradzić. Buzdzet do 1500 .
#quad #atv #motoryzacja #motocykle #prezent
  • 8
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@conejo89 myślałem tez o tym ale chciałbym tez młodego zachęcić zeby coś podłubał przy quadzie z elektrykiem za wiele nie zrobi . A lubi takie rzeczy wiec myślę że taki na benzynę będzie najlepszym wyjsciem
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bocznica masz racje ale na początek taki chinol mu wystarczy nawet jak go rozwali to nie będzie żal . I tak jak mówię będzie sobie mógł przy nim pokręcić zamiast siedzieć i grac na konsoli.
  • Odpowiedz
@ceemack: jak już chcesz kupić chińczyka to polecam coś z silnikiem loncin. Mój syn ma coś takiego i silnikowo jest super. Stał gdzieś 6 lat nie odpalany i po wymianę oleju odpalił bez problemu. Tylko ze to 110cm3 ale jak takiego znajdziesz to bierz. Przykręcisz śrubę przy manetce i będzie słabszy. Ramę spawalem już ze dwa razy a w silniku nic się nie dzieje. A i ja któregoś razu się na
  • Odpowiedz
@ceemack: Quady to zło a baby quad 50 ccm to.. już lepiej oddaj gówniarza do okna życia.

Quad duży czy mały ma dość specyficzną nazwijmy to dynamikę równowagi, nawet wjeżdżony dorosły nie do końca wie kiedy sprzęt go katapultuje parabolicznie przy prostym przepałowaniu łuku lub najeździe stroną na muldę albo hiperbolicznie przy tzw. zakantowaniu, to drugie zazwyczaj redukuje zapasy gipsu na pobliskim SORze i limity przyjęć na rehabilitacji.

Chińskie baby quady
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Man_of_Gx dzieki za wyczerpujacy wpis. Mam świadomość ze quad to nie zabawka sam mam w domu suzuki kingquada 750 . Spędziłem trochę na nim czasu i nie raz się zdarzało ze niewiele by brakowało zeby gacie były pelne pomimo ze człowiek z respektem podchodził do maszyny . A i paru moich kolegów mimo doświadczenia zaliczyło glebę. Także nigdy nie wiadomo. Fizyka przy tej maszynie jest nieubłagana i zwykle nie wybacza błędów. Może
  • Odpowiedz