Wpis z mikrobloga

@polock w testach długodystansowych ten samochód wypada bardzo dobrze, jest też w czołówce jeśli chodzi o bezawaryjność. Jeśli chodzi o wygodę i jakość wykończenia to pozostawia wiele do życzenia, materiały są słabej jakości niestety, ale niestety atrakcyjna cena musi się skądś brać
  • Odpowiedz
@polock: Strasznie, ale to strasznie gówniane (przynajmniej w podstawowej wersji) fotele. Silnik jest zamulony, ale mało pali (średnio, jako służbowy, więc nie oszczędzany - 6,3l). U mnie w firmie jest Tipo z przebiegiem 70k km i co prawda już parę razy zawitało do serwisu (o ile dobrze pamiętam, to chyba jakieś wycieki z układu chłodzenia), ale generalnie jeździ i daje radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dzień dobry, szczęśliwy posiadacz tipo z 2017 1.4 - z rzeczy które się popsuły przez te lata to mechanizm do szyby (tej zimy, z naszej winy bo próbowaliśmy otwierać przy mrozach) i czujniki parkowania potrafiły wariować ale same się naprawiły. Ale mamy mały przebieg tylko 40k, głównie po mieście. ;-)

Kupione jako auto rodzinne i jako takie sprawdza się idealnie. Co do całej reszty to myślę że poprzednicy też dość dobrze podsumowali
  • Odpowiedz
@CahirMawrDyffrynAepCeallah: ja narzekam głównie na fotele, za brak podparcia lędźwiowego - jak jeżdżę dalej niż 50km, to muszę sobie podkładać poduszkę pod plecy (XDDD), bo inaczej musieliby mnie chyba prosto na nosze z niego wyjmować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz