Wpis z mikrobloga

Eh żona chyba podejrzewa mnie o zdradę, wychodze kolo 23 ze niby do zabki, ze na chwile do auta, ze przejsc sie na luzie z zsunieta maska, ona patrzy na mnie z coraz wieksza podejrzliwością no i dziś miarka się przebrała bo zona nakryła mnie w aucie gdy bylem w trakcie odlsuchiwania expose konona w którym wyjaśniał ze sie nie zesral... Popatrzyła dziwnie, od 2h sie nie odzywa :/
#kononowicz
  • 18
Ja sama myślałam czemu to oglądam. To jest po prostu podcast nad którym nie trzeba myśleć, można się zająć czymś innym i przede wszystkim nie trzeba a nawet nie nalezy patrzec na ekran. Ja włączam sobie jak na przykład zmywam gary. A tych gniotów jest tyle że co rusz coś nowego.
@America: a ja gratuluję, że jest z kobietą którą denerwuje jak jej facet zamiast robić coś konstruktywnego ogląda dwóch meneli. Grzeszna przyjemność to coś co powinniśmy chcieć wyeliminować ze swojego życia, ale każdy ma jakieś swoje nałogi
@stokrota2: bo tego się nie ogląda dla tego co jest na pierwszym planie tylko co jest na drugim i między wierszami, ja to traktuje jak serial albo ba nawet jak projekt ja w tym filmie "Truman show ", to jest prawdziwy serial z prawdziwym scenariuszem pisanym przez życie na który każdy może wpływać