Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy finał na język do buzi dziewczynie podczas seksu to jest w miarę normalna rzecz czy to już jest w kategorii fetyszu? Coś jak ze stopami niektórzy mają?
Co myślicie?

#seks #lodzik #rozowepaski #niebieskiepaski #oral #orgazm #pytanie #sex

Obrazek dla atencji.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6046166388b775000aca985e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy finał na język do buzi dziewczy...

źródło: comment_1615230261NHvc4Tz8sPwQs8DdRuraXL.jpg

Pobierz

Spust do ust - czy to fetysz?

  • TAK 28.8% (79)
  • NIE 71.2% (195)

Oddanych głosów: 274

  • 22
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak ktoś musi bo inaczej nie ma z seksu radości, to fetysz, jak nie, to normalna sprawa. A inna sprawa, że sperma jest paskudna i każdy niebieski zanim zacznie "żądać" tego od różowego, najlepiej niech sam sobie liźnie i przekona się czy dalej ma ochotę zmuszać swoją dziewczynę do takich "specjałów" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@konopiapolska: rozumiem, dla mnie jest to tak samo "obrzydliwe" jak zanurzanie się w śluzach tzipy różowej. Jeśli nie wymagasz od partnera, by robił Ci dobrze oralnie, to jest to ok podejście. W innym wypadku jeśli chcesz by facet robił Ci dobrze, a ty sama czujesz się "obrzydzona" jego "śluzem" to jest to hipokryzja.
  • Odpowiedz
@spacja_enter: niestety jestem hipokrytka. Zresztą tak myślę dziwne porównywanie. Ja mam problem ze spustem, a nie robieniem loda. Nie każe połykać swoich wydzielin (które nie mają smaku, ani zapachu). Zresztą ja zalecam lizanie po łechtaczce, ona wydzielin nie produkuje xd
  • Odpowiedz
@konopiapolska: łechtaczka może nie produkuje wydzieliny, ale i tak jest tam masę innych, które druga osoba mimowolnie i tak połyka. Nie smakuje to facetowi jak burger wołowy w stylu amerykańskim, tak samo jak dla kobiety nasienie mężczyzny, ale robi się to ze względu na sprawienie przyjemności drugiej osobie. To są momenty, kiedy nie myśli się egoistycznie o swoim komforcie, tylko daje się coś od siebie.
  • Odpowiedz
@konopiapolska: różnica taka, że przy robieniu dobrze dziewczynie facet MUSI zanurzać się w wydzielinach, a przy robieniu loda, kobieta z wydzielinami ma kontakt jedynie pod koniec zabawy. Facet też nie każe tego połykać xD
  • Odpowiedz