Wpis z mikrobloga

Czy mój węch jest jakiś upośledzony czy Moschino Uomo? jest w jakiś sposób podobne do TF Beau De Jour?
Szukam uniwersalnych perfum na codzień, na mój signature scent i powiem Wam mireczki, że pomimo wielkich oczekiwań co do BDJota, to chyba jednak Uomo? na razie pierwsze miejsce :) Chociaż BDJ też ma coś w sobie i jest dużo trwalszy od Moschino.. Co byście polecali jeszcze sprawdzić z podobnych klimatów? Poluję na Rive Gauche. #perfumy
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@apexo: też jestem bardzo miło zaskoczony uomo? bo oczekiwania miałem bardzo niskie biorąc pod uwagę cenę 50gr za ml, a zapach naprawdę mi się spodobał. Tak samo dziewczynie. Jest to wg mnie zapach klasycznego mydła, ale jakimś cudem jest tak wciągający, że mogę wąchać i wąchać. Z podobnych klimatów mydlanych mamy Prade L'homme ale jest to jednak inny zapach, choć równie piękny
@jestemdileremicomizrobicie: z tym podobieństwem to jakby czuje ze to inny zapach, ale moj nos wrzuca to do tej samej kategorii. Diora mam, zapach piękny, ale bardziej go sobie wyobrażam do koszuli i wieczornego wyjścia. Szukam czegoś niezobowiązującego na codzień. Davidoffa i adp sprawdzę, dzięki:)

@jestemdileremicomizrobicie: mam podobnie i moja dziewczyna tez zajarana, chce kupować ze mna flakon na spole ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba wąchałem te
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lucius: kurcze nie robiłem jeszcze globala ale miałem wrażenie że właśnie ma dobre parametry, wyraźnie czuć zapach i też ładnie trzyma, ale tak jak mówię dokładnych testów nie robiłem.
@apexo: ja się na Uomo zawiodlem. Okazały się za mdłe, za przyduszone dajace efekt nieświeżości. BdJ to klasa sama w sobie. Typowo paprociowo barberski zapach, ze męskim oldskulowym sznytem ale nie dziadkowym.
@apexo: zerknij na Amouage Bracken, Russian Leather, Azzaro PH (anyż), Houbigant Fougere Royale. Długo szukałem swojego ulubinego fużera, ale nic lepszego od Beau de jour nie znalazłem. Te wszystkie to lawendowe opcje, Colonia Essenza to dla mnie właśnie zapach typu barbershop, neroli na piżmowej bazie. Zapach też 10/10 swoją drogą.