Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wewerwe-sdfsdfsdf: z sentymentu ostatnio od rodziny załatwiłem sobie starą płytę główną Z procesorem i pamięcią RAM . Dołożyłem własną obudowę, zasilacz, napęd, dysk 10 GB i odpaliłem windowsa 98. Jest radość że części i system sprzed 20 lat udało się uruchomić. Takie retro ma swój urok.
@Ramone: tylko co z tym dalej zrobić? :) Moim zdaniem tylko emulacja retro ma sens.

@JimNH777: Atari z kasetami poszło do rodziny, więc tu również nie mam argumentów :)

@DESiGNER86: ja największą nostalgię czuję do tytułów ze zdjęcia. Moment kupna każdego z pudełek mogę sobie odtwarzać w głowie jak film. Chyba nawet jeszcze potrafię sobie przypomnieć tą ekscytację i magię, którą czułem gdy odpalałem PC-ta w tamtych czasach. Chciałbym
Pobierz p.....s - @Ramone: tylko co z tym dalej zrobić? :) Moim zdaniem tylko emulacja retro ...
źródło: comment_1615226620LWwzv3Qp5y0jbBgCCEvLa1.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DESiGNER86: pamiętam jak pojechałem do Gdańska kupić cały cake z płytami (byłem z małego miasta i nie było takich rarytasów) i wracałem pociągiem z błogą świadomością, że teraz to mi tych płytek wystarczy do końca życia