Wpis z mikrobloga

Mirki, kupiłem wersje digital ale jest jeden problem. Gry na ps store są strasznie drogie, wiecie może czy jakaś możliwość zdobycia gier czy kodów do nich taniej w wersji cyfrowej?
#ps5
  • 23
@liga: moim zdaniem kupno digitala ma sens, ja na przykład z płyt nie korzystam prawie w ogóle, ale jak się go kupuje to warto wcześniej wiedzieć jak to wygląda pod kątem gier właśnie xd
@Anon_3000: 1. optymalnie jakbys miala kogos z kim mozesz kupowac wspolnie gry i dzielic konto, wtedy idzie na pol i wyglada cena za gre duzo sensowniej. 2. key shopy - eneba, g2a, gamivo 3. key-shopy i zdrapki PSN (czesto 100zl za 75/80zł)
@liga nie wiem czemu OP kupił. Ja kupiłem, bo ostatnią grą na PC, którą kupiłem w pudełku był Wiedźmin 2. Ani razu płyty nawet nie wyjąłem z pudełka, mam też klucz na GOGu.

Kupiłem digital i ps+. Dodatkowo poluję na promocje. Jak pojawi się dobrą ceną to kupię - choćbym musiał czekać. Mam w co grać.
@Kubek_Grogu: @Cinkito: No i ja to rozumiem takie podejście :) Nie rozumiem podejścia jak OP - kupić digitala, a później KURŁA JAKIE DROGIE TE GRY.
Sam mam wersje z blu ray, bo daje mi to większą elastyczność w kupowaniu - jest promka na gierke i mam środki z ps store (albo kupuje gra imprezową i nie będę chciał żonglować płytą) - biere cyfrową. Kupuje gre, która zagości w napędzie na
@liga o kwestii wizualnej wolę się nie wypowiadać. Jednym z argumentów za kupnem digital była ta symetria "no bo tamten ma garba przy stopie". A teraz konsolka siedzi ukryta za telewizorem i nikt nie cieszy oczy tą cudną symetrią.
@liga: no jak zobaczyłem prezentację wersji blu-ray i digital i zobaczyłem ten napęd, to aż się zastawiałem, czy to nie celowo jest tak zrobione żeby ten blu-ray wyglądał brzydko xD Ja sam jeszcze PS5 nie kupiłem, ale nawet jako fan wersji cyfrowym wolałbym dorzucić te kilka stów tak na wszelki wypadek. Są jednak gry, które w cyfrowej dystrybucji ceny mają z kosmosu (na przykład takie Sekiro)