Wpis z mikrobloga

Mireczki, potrzebuję pomocy, bo od jakiegoś czasu mam wrażenie, że walę głową w ścianę. Mam ogromny problem z Discordem. Są dni, ze jest ok, a są dni (to z reguły trwa kilka dni, potem są 2 tyg spokoju, a potem znów to samo) że nie jestem w stanie korzystać z czatu głosowego podczas gry. Słyszę ludzi jak roboty, ścina mi rozmowy, słyszę co 3-4 słowo. Mam wrażenie że próbowałam już wszystkiego. Niedawno był od nowa stawiany system, więc to nie kwestia kompa. Połączenie internetowe też w porządku (mój narzeczony też korzysta z tego samego łącza i nie ma żadnych problemów). Discord był reinstalowany wiele razy. Kodeki i akceleracja wyłączone. Region serwera zmieniany wiele razy, nic nie daje. Koligacje ustawione na 2 rdzenie (tak mi poradzono), też nic nie daje. W zasadzie wydaje mi się, że wyczerpałam wszystkie możliwe opcje oprócz jednej. Słuchawki - problemy zaczęły się od kiedy używam obecnych słuchawek. Nie znam się, ale chciałam zapytać, czy istnieje w ogóle możliwość, żeby to słuchawki z jakiegoś powodu nie były kompatybilne z Discordem? Słuchawki Razer, więc porządne, dlatego ciężko mi w to uwierzyć. Proszę o pomoc, bo nie mam już siły do tego :(
#discord
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach