Wpis z mikrobloga

@Dzekpot: #ostrzezenie
#apple
#allegro
#januszebiznesu
#macbook
#macbookair
#kompserwis
Przestrzegam wszystkich przed zakupami super dobrej oferty sprzętu Apple przez Allegro. Niejaki kompserwis. Sprzedawca miał pozytywne opinie i mimo że rozmawiałem z realnymi osobami które komputery od niego dostały (absolutnie nie podstawionymi) prawdopodobnie robił tak tylko na starcie. Potem po okresie oczekiwania nie dostałem ani komputera ani zwrotu sporych pieniędzy. Kontakt urywał się i tylko spór na Allegro dawał odpowiedzi. Pomógł POK, za co brawa. Pan nazywa się kompserwis i operuje pod różnymi kontami z wariantami nazwy. Ostrzegam! Uważajcie na dobre allegrowe oferty użytnicy, Pan ma wiele pewnie jeszcze w zanadrzu.

Ostatecznie zamówiłem Aira z 16 GB RAM z AOS z przedłużona gwarancja, wolałem już dopłacić i mieć spokój ducha i pewność.

Ktoś jeszcze ma doświadczenia z Panem Pawłem z #kompserwis ? Pozew zbiorowy? :D
  • 9
  • Odpowiedz
@Vaerlin: z POK nie ma problemu, do 10 tysięcy. Kolo wydymał masę osób, a jeszcze zrobił sobie podkladkę sporą grupą która na początku legitnie sprzęt dostawała.
  • Odpowiedz
Kupowanie sprzętu Apple (albo zresztą czegokolwiek o wartości powyżej 100 zł) na Allegro...


@Vaerlin: jak oferta od dobrego sklepu to nie widzę żadnego problemu...
  • Odpowiedz
@Dzekpot: Oszczedzasz każda złotówkę. Prawie Cie fred wydymał. Po co te nerwy, nie pewny drugi rok gwarancjj lub jakieś dziwne akcje. Czasem lepiej dołożyć hajs i mieć świety spokoj. Ja kupuje tylko od oficjalnych dystrybutorow i mam spokoj.
  • Odpowiedz
@Dzekpot:

Piękne były te aukcje, w każdej pisał by "WŹIAŚĆ" (pisownia oryginalna) pod uwagę przy zakupie wydłużony czas realizacji. Tak jak prawie każdą wiadomość prywatną zaczynał od "witam", przecinki wstawiał w losowych miejscach i nie znał pojęcia dużych i małych liter.

Miałem co do niego pewne obawy z początku, ale że już raz pomógł mi POK to miałem chociaż ten spokój że w razie czego zwrócę się do Allegro, szczególnie że
  • Odpowiedz
@Vapture: też myślałem że koleś mimo wszystko jest legit, szczególnie że początkowo odbierał telefony i normalnie rozmawiał, no i miałem info od ludzi którzy kompa otrzymali, no i Pan Paweł ma legitna firmę która działa co można sprawdzic w necie, chyba że ktoś przejął tożsamość xd
  • Odpowiedz
@Dzekpot: na zawieszonym koncie masz od razu zblokowaną sprzedaż (+ na wszystkich kontach zarejestrowanych na te same dane), to raczej skutki wysyłania masowo przez Allegro propozycji wystawienia ocen dla sprzedawcy po X miesiącach od zakupu (bo jest na to ograniczony okres czasu) i zbiera jeszcze pozytywy za transakcje sprzed kilku miesięcy, ktoś np. nie kwapił się wystawić oceny wcześniej i robi to teraz po otrzymaniu takiej propozycji od Allegro (wysyłanej przez
  • Odpowiedz