Wpis z mikrobloga

Jak Wardęga ustawił swoją przegraną i zarabia hajs na naiwnych dzieciakach z Watahy

Jestem u rodziny z Płocka i kuzyn zaczął mi opowiadać jak to w jego klubie zaczął u Różala trenować Wardęga i już w grudniu mówił, że on wyjdzie po to by dostać hajs.
Podobno na każdy trening spóźniony, brak energii, ciagłe narzekanie. Różal za każdym razem wkurzony bo co parę minut
Wardęga wpatrzony w instagram.
Różal nie raz proponował by Wardęga wynająl sobie kawalerkę na 2 miesiace w Płocku a do Warszawy wracał w weekendy.
-wynajem kawalerki w Płocku to około 1200zł patrząc ze Wardęga dostał pewnie około 200k od Fame i około 50 tys pln od Watahy z liveów na treningi to mały koszt. Niestety co robił Wardęga? Robił z siebie męczęnnika 'jak ja muszę daleko jechać biedny jestem, 2h codziennie do Płocka autem' to też irytywało Różala.

Wardęga niby musiał wracać do Warszawy do pracy...Jak wiemy nie pracuje na etacie a jego praca to nagrywanie YT czyli laptop i chodzenie do lasu. Jakby tego nie można było robić w Płocku. Podobno Różal nie chciał trenować gościa z takim lekceważącym podejściem,wyczuł, że Wardęga na siłę szuka powodu by przerwać u niego treningi.

Wardęga nie raz obiecywał vlogi z treningów. U nowego trenera. Dlaczego ich nie było? Podobno bardzo rzadko chodził na treningi a jak już chodził to na 30 minut, porobić zdjęcie na instagram, że trenuje, poskakać i wracać. Vlogi też by pokazały, że nic nie potrafi no ale nie przeszkadzało mu kłamać widzów i wyciągać od nich pieniądze obiecując relacje z przygotowań.
Usprawiedliwianie i manipulacje:
-No jestem niewyspany, robiłem film dla watahy, jak się wyśpie to będę miał siłę.

Nikt mu nie kazał nagrywać pseudoaferek 48h przed galą. Nikt mu nie kazał zarywać noce nad montażem. Z resztą podobno ma montażyste i operatora, po co on to robił? A po to by podprogowo siebie usprawiedliwiać. Z resztą jego filmy to szeroki kadr i rozmowa (np; z Panem Pawlowskim) i do tego proste cięcia. Wysłuchanie rozmowy, wycięcie paru fragmentów, dodanie paru napisów to max 2 godziny pracy.
-Kacper ma doświadczenie,jest wyższy
Różnica w doświadczeniu to jedna walka. Ćwiczy 3 miesiace wiecej, to nie dużo. Jest wyższy ale ma charakter i checi, których Wardęga nie ma.
-Muszę przytyć do walki, będę ulany.
Wardęga był ulany, on bardziej schudł niż przytył, kolejne usprawiedliwienie swojego wielkiego brzucha (na liveach ciągle widać energetyki z cukrem itd).
-przebieranie się w jakieś maski,celtyckie znaki: wszystko po to by zrobić szum i wizerunek bo umiejętności zerowe. Tik toker Zabielski pokazał o tysiąc procent więcej serca do walki niż wielki lider watahy z lasu.

Najważniejsze że ogromne pieniądze zarobione, pieniądze tak duże, że normalni ludzie nie zarobią tyle przez parę lat. Zarobione bez większego wysiłku,bez honoru, bez serca ale zmanipulowane dzieciaki z watahy tak będą widzieć w nim bohatera.

#wardega #famemma #polskiyoutube
Pobierz F.....D - Jak Wardęga ustawił swoją przegraną i zarabia hajs na naiwnych dzieciakach ...
źródło: comment_1615121429N7kfddMw6c731dxfpDMIAf.jpg
  • 32
@SniffTheShark: Nie wiem jak rozwinięty i popularny jest yt w DE, ale problem też jest, że organizując gale z niemieckimi influencerami stracą dużo polskich widzów, a też nie wiadomo jak ich rozeznanie na tamtym rynku, powierzchowna wiedza nic nie da, trzeba wiedzieć kto i co się sprzeda, a co nie, sama kojarzę może z 3/4 popularne osoby z DE i to z instagrama, musieliby całą federacje od 0 tam tworzyć, nawet
@loczyn: Chyba jest cos podobnego w USA ale nie wiem czy dziala na takiej samej zasadzie jak Fame MMA. Jestem za to pewien, ze po fiasku w UK, fame mma nigdy nie bedzie podbijac stanow. Wydaje mi sie ze przed walka Ksi z Loganem Paulem byly jakies walki mniejszych youtuberow ale nie jestem pewien.