Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1057
Hejka
Co najmniej 101 osób kojarzy mnie z tagu #olzigla bo od trochę ponad pół roku możecie obserwować mój progress w haftowaniu. Zaczęło się od This is fine (chyba mój najbardziej plusowany wpis), z którego prawdę mówiąc nie jestem zbytnio zadowolona, teraz zrobiłabym to zupełnie inaczej i oczywiście lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pepe chciałam zrobić od dawna, ale po kermicie jakoś nie mogłam patrzeć ani na zielony, ani na żaby xD jakieś 2-3 tygodnie temu w końcu zrobiłam tę żabę i wiecie co? Teraz robię czwartą, bo tak wam się spodobało. Nigdy nie sądziłam, że będę sprzedawać moje hafty, bo kto by zapłacił za kilka metrów sznurka, na które poświęciłam kilka, kilkanaście lub więcej godzin? Ale ktoś się znalazł, ktoś pół roku pytał czy zrobię mu koniczynkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) cześć @piegu92 (ʘʘ) Potem było łatwiej mnie namówić i zrobiłam pływackie Pepe, później zwykle Pepe i teraz jeszcze jedno takie same na innym tle. Co więcej, zainwestowałam w lepszą mulinę i wygląda zupełnie inaczej, testuję nowe techniki i robię te Pepe mimo, że znowu nie mogę już patrzeć na zielony xD

tl;dr
robię #rozdajo mojego pierwszego Pepe
nie jest najlepszy, jako, że był prototypem, ale myślę, że komuś noszenie go sprawi przyjemność (ʘʘ)
Koszulka szara w rozmiarze L, szerokość pod pachami 51cm, długość 70cm, puchate Pepe nad piersią, standardowe miejsce różnych logo.
Koszulka pochodzi z second handu, została przeze mnie wyprana po zakończeniu haftu
Zielonki git, ale konto założone przed dodaniem tego wpisu tzn 2+ dni
Rozlosuje w poniedziałek po 12
Wyślę paczkomatem lub paczką w ruchu na mój koszt
#haft #memy #pepe
voliereen - Hejka
Co najmniej 101 osób kojarzy mnie z tagu #olzigla bo od trochę pona...

źródło: comment_1615117568CCWIeUhlmN9FBxzAcHAKQi.jpg

Pobierz
  • 34
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@spudrospadreebin: trzeba mieć PW otwarte ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@drWind: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wypokowy_expert: pozostaje mi tylko liczyć na to, że jestem za małą skalą żeby ktoś się tym zainteresował. Dzięki tym czterem osobom mogę iść na dwie godziny psychoterapii, a im się podoba, nie wydaje mi się żeby którekolwiek z nich miało na celu okazywanie wsparcia czy zainteresowania środowiskiem