Wpis z mikrobloga

W #chiny pracując 7.5 godz w tygodniu a dokładnie 2.5 godz piątek wieczorem i tak samo w sobotę rano i popołudniu można zarobić miesięcznie 5328 zł na rękę za 30 godzin lekkiej roboty. Praca polega na uczeniu dzieci angielskiego w małych klasach w prywatnej szkole. Wystarczy być białym. A najlepsze jest to ze to jest oferta od agenta który rozpaczliwie szuka chętnych. Wczoraj dostałem wieczorem od agenta taka wiadomość.
#tosachiny #praca
LuckyStrike - W #chiny pracując 7.5 godz w tygodniu a dokładnie 2.5 godz piątek wiecz...

źródło: comment_1615103386IrKLDRAODPEzrSVnzCE0NP.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LuckyStrike: wiem, że to part time. Chodziło mi po prostu na co starczy w Chinach taka kwota. Widzę, że tam można spkko żyć jako biały expat.

Ile kosztuje wynajem mieszkania, komunikacja na miesiąc albo paliwo do auta? Ile samo auto? Ubezpieczenie? Telefon + net?

Długo tam jesteś?
  • Odpowiedz
@jarezz: jestem 4 lata, komunikacja taniej niż w Polsce, za 55 zł na miesiąc mam abonament unlimited na komórkę i internet domowy jakiś mega szybki nie pamietam ile dokładnie ale grubo, samochody są tanie ale zarejestrowanie spalinowego samochodu w dużym mieście jest kosztowne, elektryka małego można kupić już za kilkanaście tys zł. Ceny paliwa podałem na moim filmie z chińskiej wsi. Ubezpieczenie zalezynod pakietu. Ogólnie chińska służba zdrowia jest tania
  • Odpowiedz
@jarezz: Tylko uważaj, bo OP ma ewidentnie plecy chińskiego rządu, więc jego materiały zachwalające wszystko i wszystkich w Chinach są w ogóle nieobiektywne.
  • Odpowiedz