Wpis z mikrobloga

W #chiny pracując 7.5 godz w tygodniu a dokładnie 2.5 godz piątek wieczorem i tak samo w sobotę rano i popołudniu można zarobić miesięcznie 5328 zł na rękę za 30 godzin lekkiej roboty. Praca polega na uczeniu dzieci angielskiego w małych klasach w prywatnej szkole. Wystarczy być białym. A najlepsze jest to ze to jest oferta od agenta który rozpaczliwie szuka chętnych. Wczoraj dostałem wieczorem od agenta taka wiadomość.
#tosachiny #praca
LuckyStrike - W #chiny pracując 7.5 godz w tygodniu a dokładnie 2.5 godz piątek wiecz...

źródło: comment_1615103386IrKLDRAODPEzrSVnzCE0NP.jpg

Pobierz
  • 30
Ogólnie co jakiś czas znajomi Chińczycy proszą mnie abym im załatwił jakiegoś białego do roboty. Trochę ubyło białych przez zamknięte granice wiec zapytań mam obecnie kupę.
@MilionoweMultikonto: native speaker with bachelor degree, documented experience and clear criminal check. Wtedy dostaniesz wizę, ubezpieczenie, służbowe mieszkanie, wyżywienie, płatne wakacje i zwrot kasy za bilety po przepracowaniu całości kontraktu czyli zazwyczaj dwóch semestrów.
@jarezz: na godne życie w nowoczesnym apartamencie i jeszcze jesteś w stanie odłożyć polowe tej kwoty. Przypominam ze to tylko praca na piątek wieczór oraz sobotę rano i popołudniu po 2.5 godz. Możesz oprócz tego miec kilka podobnych i lekko odkładać kilkanaście tys miesięcznie nie odmawiając sobie przy tym życia na poziomie.